- +2 jaar ervaring
Master Interieurarchitectuur
Universiteit Antwerpen
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Tom
Tijdens mijn twee laatste jaren middelbaar heb ik een opleiding multimedia afgrond, waardoor ik de smaak voor het digitale te pakken kreeg. Na een opleiding Digital Arts & Entertainment met een focus op VFX & animatie wilde ik me meer verdiepen in architectuur. Na een jaar in het werkveld had ik er dan ook voor gekozen om een masteropleiding Interieurarchitectuur af te ronden. Buiten mijn studies ben ik jaren jeugdwerker geweest (scouting), waardoor ik met verschillende leeftijden heb leren samenwerken.
Motivatie
Na het behalen van verschillende diploma's en ervaring opgedaan te hebben in diverse werkvelden, geef ik al bijles in verschillende vakken. Door mijn brede achtergrond en expertise ben ik in staat om mijn kennis op een begrijpelijke manier over te brengen en een waardevolle bijdrage te leveren aan het leerproces van mijn leerlingen.
Mijn aanpak
Graag zoek ik samen met de student naar een persoonlijke aanpak, iedereen heeft een eigen manier van studeren. Voor veel van de vakken die ik graag wil geven is een praktische aanpak noodzakelijk en het veel inoefenen van de methodiek zorgt voor het goed blijven hangen van de leerstof/praktische kneepjes.
Opleiding
Diploma 1: Master Interieurarchitectuur aan Universiteit Antwerpen
Diploma 2: Bachelor Digital Arts & Entertainment aan Howest
Bijles voor deze vakken
- Informatica
- HTML-CSS
- Webdesign
- C++
- Python
- AutoCAD
- Photoshop
Meer bijlesgevers autocad
Bijles thermodynamica met Matthias
- Op locatie
Over Matthias
Ik wil graag bijles geven omdat ik in de toekomst leerkracht wil worden. Een job als bijlesdocent combineert zowel mijn hobby's (werken met jongeren) als mijnn passie en interesses in technologie. Ik wil jongeren helpen groeien in hun talenten, maar zeker ook helpen op de vlakken waar ze het moeilijker mee hebben. Ik wil ze mijn kennis en creativiteit meegeven zodat ze in de toekomst vol zelfvertrouwen hun eigen dromen en ideeën kunnen nastreven.

Bijles AutoCAD met Wouter
- Online
- Op locatie
Over Wouter
Heeft u problemen met AutoCAD-gerelateerde zaken, zoals een schoolopdracht, een eindwerk of bijvoorbeeld een éénmalig project? De kans is groot dat ik jou hiermee kan verder helpen. Dit zowel voor het tekenen in 2D als 3D. Mijn doel is om jou met een persoonlijke aanpak te begeleiden tot het gewenste resultaat wordt behaald. Intussen heb ik meer dan 12 jaar ervaring met deze tekensoftware. Als technisch leerkracht ben ik wekelijks bezig met het aanleren van dit programma aan mijn leerlingen. Daarnaast maakte ik voor mijn vroegere job als interieurinrichter al vele jaren gebruik van AutoCAD voor het uitwerken van ontwerptekeningen en de bijhorende plannen / technische tekeningen. Naast AutoCAD heeft SketchUp weinig geheimen voor mij. Ook met dit programma kan ik u dus goed op weg helpen.

Bijles aardrijkskunde met Eva
- Op locatie
Over Eva
Als kind heb ik zelf leerproblemen gehad en heb ik veel gehad aan een bijlesleerkracht. Hierdoor weet ik ook hoe belangrijk het is.

Bijles wiskunde met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Als student ervoer ik vaak dat sommige lessen/cursussen veel te complex werden uitgelegd dan dat ze effectief waren. Op die manier probeerde ik constant voor mezelf, maar ook voor andere mede-studenten de zaak eenvoudiger en duidelijker uit te klaren. Hierbij simplificeerde ik de zaak door ze in mijn eigen woorden te herhalen of uit te leggen, vaak ook met behulp van afbeeldingen of geheugensteuntjes. Zo herinner ik mij een situatie in het secundair_ ik geloof dat we toen een tussentijdse evaluatie (grote toets) van Biologie (wat echt mijn beste vak was) hadden_waarbij een medestudent vond dat ze best de toets moest overslaan omdat ze niet had kunnen studeren. De toets werd net na de middagpauze afgelegd, dus ik stelde haar voor om even naar mijn uitleg te luisteren en dan toch mee te doen, want wie niet waagt...
Ik beknopte de uitleg tot de essentiële zaken en probeerde haar een zo duidelijk mogelijk beeld te scheppen op zo'n halfuurtje, geloof ik.
We legden de toets af en achteraf gebleken, leek het bij haar goed te zijn verlopen. Ze kreeg later te horen dat ze geslaagd was!
Op deze manier heb ik al vaak andere een steun in de rug gegeven, en krijg ik vaak te horen dat ik zaken goed kan uitleggen/vertalen/verhalen.
Volgend schooljaar studeer ik af als Master in Sciences - als architect. Hierna zouden nog twee jaar stage volgen om als zelfstandige architect te werk te kunnen.
De twijfel om dan als architect te werken of nog een docentenopleiding te volgen is sterk aanwezig.

Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Nick
- Online
- Op locatie
Over Nick
Wat mij enorm motiveert, is het moment waarop de bekende "puzzelstukjes" bij een student op hun plaats vallen en zelfvertrouwen groeit, ongeacht de leeftijd, we leren immers allemaal altijd bij. Het ontwerpen van inclusieve leeromgevingen en het zien opbloeien van kinderen en studenten die even vastlopen, vormt de kern van mijn passie voor onderwijs, iets waar ik zelf als kind ook tegen ben aangelopen.
Ik vind het geweldig om complexe leerstof te doorbreken en af te stemmen op de unieke leerstijl van het individu. Of het nu gaat om het versterken van de academische vaardigheden van een student in het hoger onderwijs of het begeleiden van een jongere met specifiek schoolwerk; het bieden van een veilige, ondersteunende omgeving waarin iedereen – ongeacht achtergrond – kan groeien, geeft mij veel voldoening. Leren is een sociaal en menselijk proces, en ik beschouw het als een voorrecht om daar een actieve bijdrage aan te leveren.