Bachelor Fashion Design
Hogeschool voor de kunsten Utrecht (HKU)
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Laure
Modeontwerpster van opleiding. Ervaring als freelance ontwerper en modeontwerpster. Mijn volledige jeugdjaren ben ik actief lid geweest bij de scouts en later ook leiding.
Motivatie
Ik heb altijd heel graag met kinderen en jongeren gewerkt, en op deze manier kan ik mijn kennis op een nuttige manier overbrengen. Ik wil graag helpen.
Mijn aanpak
Ik werk graag opbouwend, beginnen bij de basis en dan stap voor stap moeilijker. Ik laat de jongere ook graag zelf aan het woord en initiatief nemen, het is belangrijk dat zij het kunnen uitleggen aan mij, dat is voor mij een teken dat ze het begrijpen. Mijn troef tijdens de bijlessen is dat ik heel rustig en geduldig ben, ik ben heel sociaal en open. Ik hou het graag luchtig. Geef toe, niet iedereen is blij met bijles, dus dan kunnen we het maar beter wel leuk maken. Leuk maar efficiënt en op een educatief correcte manier.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Fashion Design aan Hogeschool voor de kunsten Utrecht (HKU)
Diploma 2: Derde graad Latijn-Wiskunde aan Wico Campus Salvator
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Wiskunde
- Nederlands
- Photoshop
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Eva
- Online
- Op locatie
Over Eva
Ik weet dat elk kind op een andere manier leert en ervaart. Ik vind het belangrijk om hier juist op in te spelen. In mijn job als leerkracht is dit mijn dagelijkse motivatie en ook hier buiten wil ik deze graag toepassen.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Lotte
- Online
- Op locatie
Over Lotte
Ik werk enorm graag met kinderen en jongeren. En ik heb een passie voor lesgeven.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Leen
- Online
- Op locatie
Over Leen
Ik vind het fijn om te ervaren hoe leerlingen bij ons voldoende aandacht krijgen om te kunnen groeien. De Leerstof die voorheen moeilijk te begrijpen was, wordt vervolgens met extra individuele begeleiding toch vatbaar. Dit geeft me steeds die boost om individuele begeleiding te blijven aanbieden. Ook de appreciatie die ik van ouders na een periode mag ontvangen, is fijn. Ik geef al langere tijd bijles en huiswerkbegeleiding en merk dat dit echt een verschil kan zijn voor de frustratie van de leerling en diens ouders.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Dieuwke
- Op locatie
Over Dieuwke
Ik vond lesgeven best leuk, maar wat me het meest aansprak waren kleine extra vragen van leerlingen. Dat één op één contact sprak me echt aan.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Emy
- Online
- Op locatie
Over Emy
Graag zou ik meer willen doen dan kennis overbrengen en mensen motiveren en begeleiden naar meer zelfredzaamheid. Ik wil meer betekenen en meer kunnen doen met mijn talenten.