Master Diergeneeskunde
Universiteit Gent
Wervik , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Linde
Ik heb reeds ervaring met het geven van bijles sinds mijn studies aan de universiteit. Toen werkte ik vnl. met studenten die zich wouden voorbereiden op het ingangsexamen (tand)arts, maar begeleidde ik ook jongeren uit de middelbare school of studenten aan de universiteit/hogeschool met hun studies. Intussen is mijn hoofdberoep dierenarts, maar daarnaast geef ik nog steeds met veel enthousiasme bijles.
Motivatie
Vnl. studieproblematieken of leerproblematieken spreken mij aan, ik hou ervan deze leerlingen of studenten te begeleiden en fierheid van hunzelf en hun ouders te zien wanneer de punten de lucht in gaan; stiekem voel ik me dan ook trots.
Mijn aanpak
Ik werk erg individueel, meestal is de eerste les een kennismakingsgesprek waarin we ook de pijnpunten onderzoeken en de studiemethoden eens uiteen leggen. Op basis van het eerste gesprek en de wensen die de leerling heeft naar de toekomst toe, bouw ik mijn verdere lessen uit.
Opleiding
Diploma 1: Master Diergeneeskunde aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Nederlands NT2
- Management en organisatie
- Huiswerkbegeleiding
- Biologie
- Geneeskunde
- Studiebegeleiding
- Toelatingsproef
Meer bijlesgevers basisonderwijs
Bijles basisonderwijs met Tine
- Online
- Op locatie
Over Tine
Door persoonlijke redenen is er wat tijd vrijgekomen. Deze zou ik graag extra inzetten om kinderen/ jongeren verder te helpen. Individuele begeleiding heb ik ook steeds graag gedaan.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Thaïs
- Op locatie
Over Thaïs
Ik vind het leuk om één-op-één een leerling te helpen. Het is fijn om mijn eigen kennis door te geven aan anderen.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Goedele
- Online
- Op locatie
Over Goedele
Onderwijs loopt niet voor alle leerlingen even gemakkelijk. Elk kind heeft recht op hulp bij het leren. Ik help jullie graag verder en wil ieder de nodige ondersteuning bieden.

Bijles basisonderwijs met Tanita
- Online
- Op locatie
Over Tanita
Samen stappen zetten en de kennisevolutie zien groeien, is voor mij een belangrijke motivator. Zelfvertrouwen opkrikken, stappenplannetjes aanleren, eigen inzichten aanbrengen, staan centraal.

Bijles basisonderwijs met Tessa
- Online
- Op locatie
Over Tessa
Wat mij het meest motiveert om bijles te geven, is het groeiproces dat je bij de mensen ziet, of dat nu studenten of volwassenen zijn. In het begin lijkt een onderwerp soms nog heel ingewikkeld en dan voel je veel onzekerheid. Maar gaandeweg merk je dat ze het steeds beter begrijpen. Tegen het einde van een pal-sessie of een dagopleiding zie ik echt dat ze de materie niet alleen onder de knie krijgen, maar er ook echt mee aan de slag durven gaan en verder willen blijven oefenen. Die vooruitgang - en dankbaarheid - geeft mij enorm veel voldoening. :-)