Herk-de-Stad , België
Hasselt , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik heb al bijles gegeven aan een leerling uit het lager onderwijs. Dit was enorm fijn om te doen, aangezien je er veel respect voor terug krijgt. Ook studeer ik om leerkracht Nederlands en Engels te worden in het secundair onderwijs. Lesgeven spreekt me dus enorm aan!
Opleiding
Diploma 1: Derde graad
Bijles voor deze vakken
- Ander
- Basisonderwijs
- Engels
- Frans
- Nederlands
Meer bijlesgevers basisonderwijs

Bijles basisonderwijs met Lana
- Online
- Op locatie
Over Lana
Het doet me plezier als ik mensen, en dan vooral kinderen en jongeren, kan helpen wanneer het net wat moeilijker loopt. Iedereen verdient het om voldoende uitleg te krijgen, en omdat dat in de klas niet altijd lukt, is bijles daarvoor wel geschikt.

- +1 jaar ervaring
Over Karolien
Door kinderen te zien groeien, succeservaringen te beleven, als het even niet meer lukt, toch door te zetten,... daar krijg ik energie en voldoening van!

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Jana
- Op locatie
Over Jana
Ik geef bijles en huiswerkbegeleiding omdat ik geloof dat elk kind kan groeien met de juiste ondersteuning. Het geeft me ontzettend veel voldoening om kinderen te zien openbloeien, hun zelfvertrouwen te zien groeien en samen successen te vieren – groot of klein. Door op maat te werken en écht te luisteren naar wat een kind nodig heeft, wil ik een veilige en stimulerende leeromgeving creëren waarin leren weer leuk wordt.

- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Muriel
- Online
- Op locatie
Over Muriel
Toen ik nog les gaf, vond ik het altijd fijn om de kinderen een extra duwtje in de rug te geven. De persoonlijke begeleiding, op maat werken en hen motiveren, vind ik heel belangrijk. Soms kan die éne persoon het verschil maken voor hen.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Sandra
- Online
- Op locatie
Over Sandra
1 op 1 een kind begeleiden naar succes is anders en kan niet altijd in de klasgroep gebeuren. Hier haal ik dan ook veel voldoening uit als ik kinderen individuele aandacht kan geven.