Bijles basisonderwijs, Nederlands of Engels met Merijn

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles basisonderwijs, Nederlands of Engels met Merijn
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik heb erg veel ervaring met het geven van bijles en de flexibiliteit ervan bevalt mij goed.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Lesgeven op HBO opleiding Toegepaste Psychologie aan Universiteit van Amsterdam

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      Bijles basisonderwijs, anatomie of Microsoft Office met Lonneke
      • +1 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Lonneke

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Maastricht
      Online
      Mental Health
      Over Lonneke

      Ik vind het belangrijk om kennis toegankelijk en begrijpelijk te maken. Zelf weet ik hoe waardevol het is om een duidelijke uitleg te krijgen en structuur aan te brengen in de leerstof. Mijn motivatie is om anderen te helpen zelfvertrouwen te ontwikkelen in hun eigen leerproces en te laten zien dat met de juiste aanpak iedereen vooruitgang kan boeken.

      Bijles basisonderwijs, economie of aardrijkskunde met Steyn
        Amsterdam
        Online
        Over Steyn

        Bijles geeft me altijd veel voldoening. Niet alleen het lesgeven inhoudelijk, maar ook het motiveren en verder begeleiden spreekt mij aan.

          Amsterdam
          Utrecht
          Haarlem
          Online
          Over Tara

          Ik ben recent afgestudeerd aan de Rijksuniversiteit van Groningen en heb mijn master Nederlands recht met succes afgerond. Ik zou graag bijles willen geven aan HBO- MBO rechten studenten. Ik ben van mening dat ik de kennis bezit om deze studenten de stof goed uit te leggen. Tijdens mijn periode bij de Rechtswinkel Groningen heb ik geleerd dat ik zeer betrokken ben bij het geven van juridisch advies aan cliënten. Ik heb geleerd goed naar de cliënt te luisteren, geduld te hebben, opzoek te gaan naar het beste resultaat en vervolgens de cliënt op een rustige en vereenvoudigde manier de stof uit te leggen. Ik ben van mening dat deze eigenschappen tevens van belang zijn om een student zo rustig en goed mogelijk de stof op zijn niveau uit te leggen. Doordat ik zelf enthousiast ben over mijn vakgebied ben ik ervan overtuigd dat ik mijn enthousiasme kan overbrengen op de studenten en ze te motiveren tot het beste haalbare resultaat. Tevens zou ik een student goed kunnen begeleiden tijdens het schrijven van zijn scriptie. Ik heb mijn master scriptie in drie maanden geschreven en succesvol afgerond. Ik weet dat het schrijven van een scriptie veel stres kan opleveren. Op tijd en goed plannen is een vaardigheid die ik goed beheers. Ook de controle van de schrijfvaardigheid van het stuk zou ik goed kunnen uitvoeren. Tijdens mijn studie en voornamelijk tijdens het schrijven van mijn scriptie ben ik hier op getraind. Ik weet als geen ander, hoe precies en foutloos je scriptie moet zijn.

            Amsterdam
            Online
            Over Leonie

            Als ik iets leuk vind, dan is het anderen iets kunnen leren. Ik ben zeer sociaal ingesteld en vind het vooral leuk om met jonge mensen te werken. Ik zie het als een uitdaging kinderen of jongvolwassenen op een zodanige manier te stimuleren dat zij plezier krijgen in het leren en zich over zichzelf kunnen gaan verbazen. Plezier en creativiteit staan daarbij voor mij centraal.

            In het verleden heb ik Engelse les gegeven op een basisschool in Costa Rica (vrijwilligerswerk) en daarnaast heb ik verschillende creatieve workshops georganiseerd voor basisschoolkinderen.

            Bijles accounting & finance, basisonderwijs of Nederlands met Jasper
              Zomergem
              Online
              Economie & Politieke Wetenschappen
              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!