Master Nederlands als tweede taal en meertaligheid
Universiteit van Amsterdam
Amersfoort , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Mikal
Ik ben een gedreven taalwetenschapper met een voorliefde voor de Nederlandse taal.
Motivatie
Ik help anderen graag bij het leren/verbeteren van hun Nederlands. Met een goede kennis van het Nederlands kom je immers verder in deze maatschappij.
Opleiding
Diploma 1: Master Nederlands als tweede taal en meertaligheid aan Universiteit van Amsterdam
Diploma 2: Master Taalwetenschap aan Universiteit van Amsterdam
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Nederlands
- Nederlands NT2
Meer bijlesgevers basisonderwijs
Bijles studiebegeleiding met marit
- Online
- Op locatie
Over marit
Ik studeerde biologie aan de Universiteit Utrecht en volg momenteel nog de docentenopleiding. Ik vin het leuk om met jonge mensen te werken en mijn kennis over te dragen. Als bijlesdocent kan ik mijn twee passies combineren.

Bijles Nederlands NT2 met Annet
- Op locatie
Over Annet
Iedere keer geniet ik weer van het moment dat 'het kwartje valt'; dat leerlingen zeggen: 'is dat nou alles?' Dit is vooral in persoonlijk contact mogelijk. Ik merk dat veel kinderen net even een individueel zetje nodig hebben of ondersteuning bij het inslijten van routines; iets waar de leerkrachten op school geen tijd voor hebben. Dat te kunnen geven vind ik heel bevredigend.
Bijles basisonderwijs met Marina
- Online
- Op locatie
Over Marina
Naast mijn afstudeerstage van de Pabo ben ik graag de andere dagen ook beschikbaar om onderwijs te geven. Ik sta drie dagen voor de klas en de andere uren geef ik bijles. Een leuke uitdaging en iets wat precies bij mijn profiel past!
Bijles Nederlands NT2 met Anouschka
- Op locatie
Over Anouschka
Ik wil er graag zijn voor jongeren die vast lopen met de vakken rekenen, wiskunde, Nederlands en Engels, en de jongeren coachen; elke jongere is deskundig en ik wil ze bewust maken om hun deskundigheid meer te gebruiken zodat ze zelfstandige en verantwoordelijke burgers kunnen worden. Middels huiswerkbegeleiding en studiebegeleiding kan ik de jongeren meer vertrouwen laten hebben in hun eigen kunnen. Tijdens de pandemie heb ik vanaf 2020 online lesgegeven en heb het als zeer prettig ervaren.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Lonneke
- Online
- Op locatie
Over Lonneke
Ik vind het belangrijk om kennis toegankelijk en begrijpelijk te maken. Zelf weet ik hoe waardevol het is om een duidelijke uitleg te krijgen en structuur aan te brengen in de leerstof. Mijn motivatie is om anderen te helpen zelfvertrouwen te ontwikkelen in hun eigen leerproces en te laten zien dat met de juiste aanpak iedereen vooruitgang kan boeken.