Bachelor Lager onderwijs
Vives campus Torhout
Houthulst , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Sylvie
Met een diploma als opvoedster binnen de richting Jeugd- en gehandicaptenzorg verliet ik de middelbare school. Aansluitend koos ik voor een bachelor kleuteronderwijs. In 2003 studeerde ik af als kleuterjuf.
Ik maakte in 2010 een sprong naar de kinderopvangsector. Vijf jaar als verantwoordelijke van een gezinsopvang en aansluitend vijf jaar als pedagogisch ondersteuner en vormingsmedewerker voor de voor – en buitenschoolse kinderopvang.
In juni 2021, behaalde ik mijn bachelor lager onderwijs. Ik ging binnen het regulier - en buitengewoon basisonderwijs aan de slag, als leerkracht en recent als leerondersteuner.
Motivatie
Mijn hart klopt voor kinderen, ze zijn de rode draad geweest doorheen mijn professionele leven. Van baby’s tot en met lagere schoolkinderen, het geeft me veel voldoening om met hen samen te werken en hen te kunnen ondersteunen.
Mijn aanpak
Ik toon mij als betrokken en empathisch. Iemand die het welbevinden voorop zet, omdat het dé aanzet tot betrokkenheid is om tot diepgaand leren te komen. Iemand die als de deuren en ramen zich sluiten zoekt naar de kieren in de muur. Iemand die even meedraagt als het nodig is maar die vooral de vurigste supporter is aan de zijlijn. Ik stimuleer kinderen om het zelf te kunnen, om te blijven proberen want dat is leren.
Mijn ervaringen in het bijzonder onderwijs maken dat ik vlot inspeel op individuele noden van kinderen. Ik begrijp de uitdagingen die problematieken zoals autisme, ADHD, taalproblemen, ontwikkelingsachterstand, … met zich mee brengen voor het kind en voor iedereen dagdagelijks rondom het kind. Daarom durf ik outside the box te denken en zoeken naar manieren om het leren af te stemmen op wat het kind nodig heeft
Opleiding
Diploma 1: Bachelor lager onderwijs aan Vives campus Torhout
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Huiswerkbegeleiding
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Evelien
- Online
- Op locatie
Over Evelien
Ik vind het heel belangrijk dat de leerlingen graag naar school gaan, dat ze zich goed voelen, dat er een wederzijds vertrouwen is en dat ze bij mij terecht kunnen als ze met iets zitten. Waarom vind ik dit zo belangrijk?
Om de soms ‘grote’ stappen die moeten gezet worden, zo ‘klein’ mogelijk te maken. Zodanig dat de kinderen niet struikelen en zeker niet vallen, tijdens de bijlessen wil ik hier graag op inzetten.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Laure
- Online
- Op locatie
Over Laure
Ik vind het prachtig om kinderen leerstof bij te brengen en zelf nog te leren van kinderen. Wat hun visie op het leven is en eventuele fantasieën. Aangezien ik nog tijd over heb naast mijn full-time job wil ik graag nog wat extra kinderen de kans geven om hun moeilijkheden aan te pakken.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Hayley
- Online
- Op locatie
Over Hayley
Ik hou er van om kinderen te laten groeien en openbloeien op hun eigen niveau. Elk kind is uniek en moet de nodige ondersteuning krijgen die nodig is om te kunnen ontwikkelen tot een volwassen persoon op hun eigen tempo met aandacht voor hun eigen talenten.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Thaïs
- Op locatie
Over Thaïs
Ik vind het leuk om één-op-één een leerling te helpen. Het is fijn om mijn eigen kennis door te geven aan anderen.
- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Jana
- Online
- Op locatie
Over Jana
Ik wil graag mijn vrije tijd invullen met het geven van extra ondersteuning die aansluit bij mijn job in het onderwijs. Bovendien lijkt mij dit een ervaring waarin ik veel kan bijleren. Dit kan ik dan ook weer inzetten in mijn klascontext.