Gescreende bijlesgever
Bachelor Verpleegkunde
Odisee
Aalst , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Angélique
Ik heb tien jaar gewerkt als verpleegkundige, met ervaring op de spoedgevallendienst, intensieve zorgen en dialyse. Sinds november ben ik aan de slag in het buitengewoon onderwijs, waar ik dagelijks kinderen begeleid en ondersteun. Daarnaast volg ik momenteel de opleiding Bachelor Lager Onderwijs om mijn pedagogische en didactische vaardigheden verder te ontwikkelen.
Door mijn werk in het buitengewoon onderwijs heb ik ervaring met het begeleiden van kinderen en het bieden van individuele ondersteuning. Hoewel ik nog geen uitgebreide ervaring heb met formele bijlessen, ben ik vertrouwd met het uitleggen van leerstof op maat, het geduldig begeleiden van leerlingen en het inspelen op hun specifieke noden. Mijn achtergrond in de zorg en mijn huidige opleiding maken dat ik sterk ben in een persoonlijke, rustige en motiverende aanpak
Motivatie
voldoening uit het begeleiden van hun leerproces. Het motiveert mij om leerlingen te helpen wanneer ze ergens moeilijkheden mee hebben en hen stap voor stap meer zelfvertrouwen te zien krijgen. Ik vind het fijn om leerstof op een duidelijke en geduldige manier uit te leggen, zodat elk kind op zijn of haar eigen tempo kan groeien. Het geeft me veel voldoening om te zien wanneer een leerling iets begrijpt en trots is op zijn of haar vooruitgang.
Mijn aanpak
Ik start steeds met te bekijken waar de leerling moeilijkheden ervaart en wat hij of zij al beheerst. Van daaruit leg ik de leerstof stap voor stap uit, aangepast aan het niveau van de leerling. Ik werk graag met concreet materiaal, visuele hulpmiddelen en voorbeelden uit de leefwereld van het kind om moeilijke concepten begrijpelijk te maken. Daarna oefenen we samen, zodat de leerling de leerstof zelfstandig leert toepassen en meer zelfvertrouwen krijgt. Mijn aanpak is geduldig, positief en afgestemd op de noden van elke leerling.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Verpleegkunde aan Odisee
Diploma 2: Bachelor Lager Onderwijs aan Odisee
Bijles voor deze vakken
- Anatomie
- Basisonderwijs
- Biologie
- Geschiedenis
- Natuurwetenschappen
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers biologie

Bijles biologie met Tom
- Online
- Op locatie
Over Tom
Ik geef graag les, en het één op één les geven (online) om iemand vooruit te helpen geeft me heel veel voldoening.
- +3 jaar ervaring
Over Jonas
Ik geef graag bijles omdat ik voldoening haal uit het bijbrengen van kennis aan anderen. Zelf heb ik al 1,5 jaar ervaring met lesgeven in verschillende vakken, waarbij ik regelmatig individuele vragen beantwoord van zowel bachelor- als masterstudenten.
- +2 jaar ervaring
Bijles biologie met Lisa
- Online
Over Lisa
Tijdens mijn masterthesis heb ik zelf bijles gekregen en ervaren hoe waardevol dit kan zijn. Daarom wil ik anderen helpen en ondersteunen bij hun studie.