Bachelor Medische laboratoriumtechnologie
HoGent
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Seppe
Ik ben een 23-jarige student aan de HoGent in de richting medische laboratoriumtechnologie. Ik zit in het einde van mijn 2de jaar.
Ik ben jarenlang leiding in de scouts geweest dus ben het gewend om met kinderen te werken en ze bepaalde vaardigheden uit te leggen en aan te leren. Geduld heb ik in overvloed dus als dingen niet van de eerste keer lukken dan is het geen probleem om dit een tweede of derde keer uit te leggen.
Motivatie
Het is voor mij belangrijk dat iedereen op zijn eigen tempo vaardigheden en kennis kan aangeleerd krijgen. De motivatie voor mij is dan ook om iedereen op gepaste manier de leerstof aan te leren.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Medische laboratoriumtechnologie aan HoGent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers biologie
- +3 jaar ervaring
Over Jonas
Ik geef graag bijles omdat ik voldoening haal uit het bijbrengen van kennis aan anderen. Zelf heb ik al 1,5 jaar ervaring met lesgeven in verschillende vakken, waarbij ik regelmatig individuele vragen beantwoord van zowel bachelor- als masterstudenten.

Bijles biologie met Tom
- Online
- Op locatie
Over Tom
Ik geef graag les, en het één op één les geven (online) om iemand vooruit te helpen geeft me heel veel voldoening.

Bijles basisonderwijs met Eveline
- Op locatie
Over Eveline
Uit vorige ervaring leerde ik dat het geven van bijles een tweezijdig leerproces is, waarin student en bijlesgever van elkaar kunnen leren. Dit proces is wat het voor mij persoonlijk erg boeiend maakt om samen met een leerling (en zijn of haar context) aan de slag te gaan.

Bijles biologie met Joran
- Op locatie
Over Joran
Persoonlijk studeer ik zeer graag, vandaar dat ik reeds aan mijn tweede diploma bezig ben. Ik geef graag bijles om de passie om bij het leren te kunnen delen met andere studenten en deze studenten te kunnen helpen met mijn ervaring.

- Nieuw!
Bijles aardrijkskunde met Bo
- Online
- Op locatie
Over Bo
Wat mij vooral motiveert om bijlessen te geven, is dat een individuele aanpak vaak een groot verschil kan maken. In een één-op-éénbegeleiding is er ruimte om volledig op het tempo en de noden van de leerling in te spelen. Ik vind het bovendien leuk om mijn eigen studiemethodes en tips te delen en samen te ontdekken welke aanpak het beste werkt.
Ik zie bijles als een samenwerking: we vormen samen een team en werken stap voor stap naar een doel toe. Het geeft mij veel voldoening wanneer een leerling niet alleen de leerstof beter begrijpt, maar dit uiteindelijk ook vertaalt naar meer zelfvertrouwen en betere resultaten op school.