Derde graad Industriële wetenschappen
Githo Nijlen
Heist-op-den-Berg , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Tim
Ik ben een student leerkracht secundair onderwijs met als keuzevakken wiskunde en fysica aan Thomas More Mechelen.
Ook ben ik afgestudeerd in de richting Industriële Wetenschappen in het Githo Nijlen. In mijn jaren als student heb ik een diepgaande kennis verworven van wetenschappelijke vakken (hoofdzakelijk wiskunde, en fysica, waar elektriciteit en mechanica bijhoort).
Voorlopig heb ik nog geen ervaring in lesgeven, dit zal echter in het tweede semester van dit jaar veranderen. Wel leer ik volop hoe ik op een efficiënte en goede manier kan lesgeven.
Mijn ervaring met kinderen komt van het jaar dat ik leiding ben geweest in de Chiro, en ook van de enkele jaren dat ik babysit.
Motivatie
Voor mij persoonlijk is dit de ideale manier om meer ervaring op te doen in de sector waarvoor ik studeer.
Mijn aanpak
Eerst ga ik in gesprek met het kind en de ouders, zo kom ik te weten welk boek ze gebruiken en waar het kind juist last van heeft. Dan neem ik dat boek op voorhand door zodat ik zeker ben dat ik de juiste leerstof aan het kind geef en dat ik doorheb waarom het kind daar problemen mee heeft. Ten slotte probeer ik zelf wat vragen te formuleren zodat het kind stapsgewijs meer en meer intuïtie krijgt in dat onderwerp. Natuurlijk geef ik het kind eerst nog meer uitleg over het onderwerp, en dit probeer ik dan te doen op een andere manier dan de docent het voor hem/haar heeft gedaan. Ik breng ook in de mate van het mogelijke iets van visueel materiaal mee en maak de les zo interactief mogelijk. Dit helpt meestal met concentratie erbij te houden, het onderwerp beter te snappen en de sessie over het algemeen leuker te maken.
Tijdens mijn huidige evaluaties krijg ik altijd de feedback dat ik erg gepassioneerd ben over mijn expertises. Ook wordt gezegd dat ik een erg diepgaande kennis heb over mijn vakken (vooral wiskunde en fysica)
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Industriële wetenschappen aan Githo Nijlen
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers mechanica

- +4 jaar ervaring
Bijles mechanica met Cédric
- Online
- Op locatie
Over Cédric
Je begrijpt een onderwerp pas echt als je het op een makkelijke manier kan uitleggen aan iemand anders. Dit maakt het dat les geven mij dieper tot in detail laat denken over deze onderwerpen. Ten slotte ben ik ook van mening dat ik de morele plicht heb om de kennis die ik dankij anderen verkregen heb ook opnieuw moet delen met anderen.

- +1 jaar ervaring
Bijles mechanica met Gilles
- Online
- Op locatie
Over Gilles
Zien dat jongeren door uw hulp iets beter begrijpen is altijd leuk en geeft voldoening.

- +2 jaar ervaring
Over Joeri
Ik geef graag bijles om mijn kennis door te geven aan diegenen die het kunnen gebruiken.