- +3 jaar ervaring
Master Economie, Recht en Bedrijfskunde
Dilbeek , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Alissa
Alissa behaalde een master in Economie, Recht en Bedrijfskunde en is momenteel aan de slag als doctoraatsonderzoeker aan de universiteit.
Opleiding
Diploma 1: Master Economie, Recht en Bedrijfskunde
Diploma 2: Bachelor TEW : Economie, Recht en Bedrijfskunde aan KULeuven
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers economie

Over Kasper
Ik heb tijdens mijn dagelijkse job niet het gevoel dat wat ik doe een echte (positieve) impact heeft. Door bijles te geven en iemand te helpen bepaalde complexe leerstof te begrijpen, denk ik dat het mogelijk is om zo'n positieve impact te hebben.

- +2 jaar ervaring
Bijles economie met Arne
- Online
- Op locatie
Over Arne
De studenten van vandaag zijn de toekomst van morgen. Ik vind het dan ook belangrijk dat die toekomstige generatie goed weg is met alles wat geldzaken, boekhouding, etc. betreft.
Ook op mijn werk merk ik dat ik veel voldoening haal uit die kennisoverdracht dus dat wens ik ook over te brengen op de studenten.

- +8 jaar ervaring
Bijles economie met Sophie
- Online
- Op locatie
Over Sophie
Ik geef enorm graag bijles, door het rechtstreekse contact krijg je onmiddellijk feedback en kan je ervoor zorgen dat de leerstof echt begrepen wordt door de student. Je kan onmiddellijk zien waar de student 'vast loopt' en bijsturen.

- +7 jaar ervaring
Bijles economie met Danny
- Online
- Op locatie
Over Danny
Ik ben een gedreven bijlesgever, die graag jongeren helpt.

Bijles economie met Thibaut
- Online
- Op locatie
Over Thibaut
Juist voor ik gestart ben als jobstudent bij VGD, heb ik in contact gestaan met een andere organisatie om bijles te gaan geven. Hier kreeg ik spijtig genoeg geen concrete reactie op, waardoor ik dit voorlopig had geparkeerd. Nu dat ik fulltime werk, merk ik dat ik in de avonden wat vrije tijd heb en wou hier iets zinvol voor zoeken. Op aanraden van mijn mama ben ik terug gaan kijken naar bijles geven. Vanuit de Chiro heb ik enerzijds uiteraard al vaak in contact gestaan met verschillende karakters van kinderen en anderzijds heb ik zelf bijles genomen om mijn Frans bij te schaven. Dit heeft toen geleid tot een aanzienlijke verbetering van mijn punten, waardoor ik ook zeker en vast het nut van een goede begeleiding kan beamen. Daar economie (nog steeds) mijn passie is, hoop ik dan ook dat ik bepaalde kinderen en/of jongeren kan helpen om zo een steentje bij te dragen aan hun groeitraject.