International Baccalaureate
St. Andrew's Scots School
Kasterlee , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik ben een native speaker van zowel Spaans als Engels en ben erg gemotiveerd om mensen iets bij te leren. Ik kan ondersteuning bieden bij spreken en schrijven.
Ik heb geen lerarenopleiding gevolgd, maar ik beschik wel over voldoende praktische bagage om zowel jong als oud te helpen om Engels en Spaans beter onder de knie te krijgen.
Opleiding
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

- Nieuw!
Bijles Engels met Gitte
- Online
- Op locatie
Over Gitte
Ik hou ervan om mensen in het algemeen te helpen, maar het liefst werk ik met kinderen. Ik hou ervan om een persoonlijke band op te bouwen en de kinderen te zien groeien doorheen het traject. Daarnaast vind ik het ook leuk om mijn eigen passie voor taal en literatuur over te brengen op anderen.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Jochem
- Online
- Op locatie
Over Jochem
Er is niets mooier dan jezelf te verdiepen in een onderwerp en die kennis dan te kunnen overbrengen. Een student die moeilijkheden ervaart ondersteunen en uiteindelijk zien slagen, is een van de grootste vormen van voldoening die een leerkracht professioneel kan bereiken. Daar gaan we dus telkens opnieuw voor!

- +1 jaar ervaring
Bijles Engels met Veerle
- Online
- Op locatie
Over Veerle
Lesgeven is mijn passie. Ik hou ervan om mensen verder te helpen en mijn passie en enthousiasme voor de vreemde talen te kunnen overbrengen.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Hanne
- Online
- Op locatie
Over Hanne
Ik hou ervan om anderen te helpen in hun (zelf)onderzoek en (zelf)realisatie, waarbij ik hen de tools en vertrouwen geef om het zelf mogelijk te maken. Mensen te zien groeien in hun proces en zelfvertrouwen, en hun trots op wat ze verwezenlijken, geeft me een enorme boost.

- +1 jaar ervaring
Bijles Engels met Philippe
- Online
- Op locatie
Over Philippe
Dankzij 25 jaar businesservaring kan ik economische materie illustreren aan de hand van businesscases, waardoor de materie tastbaar wordt en de student makkelijker de verbinding met de praktijk kan maken. Tijdens mijn laatste opdracht als interimconsultant heb ik een zeer junior sales- en marketingteam gecoacht, met als doel het kennisniveau te verhogen, het probleemoplossend denken te activeren, en junior leiders te begeleiden in hun rol als leidinggevende. Ik heb veel voldoening gehaald uit de senior-junior coachingervaring.