Bachelor Bedrijfsvertaalster
HoGent
Oosterzele , België
Melle , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik breng graag kennis over aan een gemotiveerd publiek. Leerlingen die bijles volgen zijn meestal gemotiveerd. Het contact met de leerlingen is ook persoonlijk en de lessen zijn op maat, waardoor de leerlingen sneller vooruitgang boeken. Dit geeft mij voldoening.
Frans is echt mijn tweede taal geworden. Ik spreek Frans met de Franstalige collega's en sinds enkele jaren ook met de vrouw van mijn vader. Als bedrijfsvertaalster Frans-Nederlands zit de geschreven taal vanzelfsprekend ook goed. Sinds vorig jaar ben ik ook gestart met groepslessen Nederlands aan anderstaligen (vooral Franstaligen) en bijles Nederlands en dit jaar met Frans.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Bedrijfsvertaalster aan HoGent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers frans

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Patrick
- Online
- Op locatie
Over Patrick
Ik ben recent gepensioneerd en wil mijn mentale gezondheid op peil houden. Als ik dit kan doen door mijn talenkennis te delen met anderen is dit een win-win. Ik geef overigens nu al bijlessen Frans.
- +3 jaar ervaring
Bijles Frans met Luc
- Op locatie
Over Luc
Ik ben leerkracht talen op pensioen. Ik heb ook als bijlesgever een pak ervaring opgedaan. Ik vind het boeiend om een leerling met leerproblemen terug op het juiste pad te zetten.

- +3 jaar ervaring
Bijles Frans met Eline
- Online
Over Eline
Het is leuk om studenten de aandacht en (extra) tijd te kunnen geven die ze vaak nodig hebben. Onze leerkrachten doen het goed, maar zijn jammer genoeg overstelpt door het werk. Studenten zouden hier niet de dupe van mogen zijn, maar zijn dat vaak wel... We leren allemaal op een andere manier en daar is niet altijd het juiste kader voor in ons 'standaard' onderwijs. Als bijlesgever is het aangenaam om de leerling de nodige extra's aan te reiken die hij/zij nodig heeft en hem/haar daardoor te zien openbloeien (in kennis en zelfvertrouwen).

- +4 jaar ervaring
Bijles Frans met Gerrit
- Online
Over Gerrit
Ik geef al een aantal jaar bijles, ik doe dit nog steeds graag en heb niets dan positieve ervaringen. Ik weet uit ervaring dat een duwtje in de rug een groot verschil kan maken.

- +6 jaar ervaring
Over Alexandra
Ik leer zelf enorm graag. Ook vind ik het uitdagend om complexe informatie te vereenvoudigen. Ik lees veel over psychologie, leermethoden en ADHD. Ik geef naast de taalvakken ook les in menswetenschappen, piano- en muziekles. Mijn grootvader begreep 21 talen, vandaar dat ik zoveel mogelijk talen wil leren.