Bijles geneeskunde, Engels of Nederlands met Sophie

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles geneeskunde, Engels of Nederlands met Sophie
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Sophie

    Studente geneeskunde, 1e master UGent

    Motivatie

    Voldoening
    Zowel student verder helpen als persoonlijke verrijking

    Mijn aanpak

    - heel geduldig
    - stap voor stap
    - individuele begeleiding

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Geneeskunde aan UGent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers geneeskunde

      Bijles geneeskunde, ander of toelatingsproef-geneeskunde met Anna
      • +2 jaar ervaring

      Bijles geneeskunde met Anna

      Al 4 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Temse
      Online
      Farmaceutische Zorg
      Over Anna

      Ik ga graag te werk op basis van vragen van de student. Ik heb de studierichting Farmaceutische Zorg afgerond. Nu volg ik een extra master in de ziekenhuisfarmacie!

      Bijles biologie, aardrijkskunde of chemie met Joran
        Gent
        Diergeneeskunde
        Over Joran

        Persoonlijk studeer ik zeer graag, vandaar dat ik reeds aan mijn tweede diploma bezig ben. Ik geef graag bijles om de passie om bij het leren te kunnen delen met andere studenten en deze studenten te kunnen helpen met mijn ervaring.

          Gent
          Specifieke Lerarenopleiding
          Over Elisa

          Ik vind het leuk om zaken op een andere manier duidelijk te maken.

          Bijles biologie, studiebegeleiding of toelatingsproef met Laura
            Gent
            Over Laura

            Ik ben zelf iemand die vlot en graag studeert, en goede resultaten haalt. Dit wil ik voor iedere student, lager onderwijs, middelbaar onderwijs en hoger onderwijs. Ik ben ervan overtuigd dat met de juiste hulp en motivatie, iedereen in staat is goede punten te halen en graag te studeren. Al mijn hele schoolcarrière komen vrienden tot bij mij wanneer ze wat hulp nodig hebben. Ik ben iemand die graag uitlegt en vind het voor mezelf een uitdaging dit zo goed mogelijk te doen.

            Bijles PowerPoint, anatomie of psychologie met Melike
              Anderlcht
              Online
              orthopedagogie
              Over Melike

              De reden dat ik mij graag inzet als privéleraar komt voort uit mijn passie voor onderwijs, persoonlijke begeleiding en de ontwikkeling van kinderen en jongeren. Uit ervaring weet ik dat ieder kind op zijn eigen manier leert. Het geeft mij ontzettend veel voldoening wanneer een leerling door middel van de juiste begeleiding niet alleen de leerstof beter begrijpt, maar ook weer zelfvertrouwen krijgt.

              Vanuit mijn opleiding Orthopedagogie heb ik een sterke achtergrond in het afstemmen van communicatie op individuele behoeften. Ik kijk verder dan enkel het behalen van een voldoende: ik help leerlingen om structuur aan te brengen, een fijne studiemethode te ontdekken en eventuele drempels of faalangst te overwinnen. Mijn aanpak is geduldig, gestructureerd en altijd positief ingesteld.

              Ik kijk er erg naar uit om mijn ervaring en pedagogische kennis in te zetten om leerlingen te ondersteunen, hen te motiveren en samen mooie resultaten te behalen.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!