Bijles JavaScript, Engels of Photoshop met Benoit

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles JavaScript, Engels of Photoshop met Benoit
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Benoit

    Ik ben een vijfentwintig-jarige jongeman, werkzaam in de wondere wereld van de televisie. Ik heb een creatieve achtergrond in web/print design, web development en motion graphics.

    Verder ben ik werkzaam bij Warner Bros. Belgium, waar ik meewerk aan allerhande televisieprogramma's (van pre-productie tot post-productie).

    Voor alle creatieve problemen en light-coding kan je bij mij terecht. Ik sta je bij met raad en daad en hoop dat we samen duidelijkheid kunnen scheppen in je mogelijke struikelblokken!

    Motivatie

    Mijn motivatie om bijles te geven is simpel: ik help graag mensen in nood. Wie iets niet begrijpt of even vast zit met een probleem, is bij mij aan het juiste adres!

    Wanneer ik andere mensen iets kan bijbrengen - of wanneer we samen tot een oplossing komen - dan geeft me dat voldoening en is mijn dag toch weer net iets meer geslaagd.

    Van mij krijg je een oprecht geïnteresseerde no-nonsens aanpak. Ik ben steeds eerlijk in mijn feedback, maar doe dat steeds op een opbouwende manier. Wanneer iets beter kan, dan hoor je dat maar wanneer iets goed is, durf ik dit zeker ook te vermelden.

    Het beste werk doe je nog altijd samen. So let's go!

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor BATAC - Toegepaste Audiovisuele Communicatie aan Thomas More - Campus Mechelen

    Diploma 2: Bachelor Digital Design & Development aan Howest - Campus Kortrijk

    Diploma 3: Bachelor Associates Degree Applied Science - Graphic Design aan Platt College San Diego

    Diploma 4: Derde graad Latijn - Moderne Talen aan Virga-Jessecollege Hasselt

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers javascript

      Bijles aardrijkskunde, accounting & finance of economie met Céline
        Mechelen
        Online
        Handelsingenieur
        Over Céline

        Na mijn studies ben ik gaan werken in een groot bedrijf waar je niet altijd voelt of je een positieve bijdrage levert. Vandaar dat ik graag mijn steentje bij wil dragen en anderen helpen. Zelf heb ik altijd graag vrienden geholpen - zowel in het middelbaar als aan de universiteit - en bijles geven is een manier om terug in aanraking te komen met die kant.

        Bijles informatica, Photoshop of PowerPoint met Pieter
          Bonheiden
          Ingenieurswetenschappen
          Over Pieter

          Het leukste aan lesgeven, vind ik achteraf de gemaakte vooruitgang zien. Of het nu in de zomer bij mijn surflessen of onder het schooljaar met wiskunde, fysica of programmeren is, doet me evenveel deugd.

          Bijles webdesign, informatica of programmeren met Sara
            Vilvoorde
            Online
            Educatieve Secundair onderwijs
            Over Sara

            Ik geloof sterk in de kracht van digitale vaardigheden en wil jongeren de tools aanreiken om zelfredzaam en kritisch te worden in een steeds technologischere wereld. Lesgeven geeft me de kans om een verschil te maken in hun leertraject, zeker voor wie extra structuur of ondersteuning nodig heeft.

            Bijles ander, programmeren of Engels met quinten
              Lier
              Leerkracht secundair onderwijs Techniek:Informatica
              Over quinten

              Mijn passie voor een deel kunnen doorgeven aan jongeren. Ze het gevoel geven dat ze er niet alleen voorstaan en ze zo op een positieve manier kennis laten maken met de leerstof.

              Bijles Access, HTML-CSS of informatica met Sander

                Bijles Access met Sander

                • Online
                • Op locatie
                Antwerpen
                Online
                Secundair onderwijs economie en informatica
                Over Sander

                Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen en het zien van hun vooruitgang. Het geeft me energie wanneer een leerling een moeilijk onderwerp plots begrijpt of meer zelfvertrouwen krijgt in een vak waar hij of zij eerder moeite mee had.

                Iedere leerling leert op een andere manier en net die uitdaging spreekt mij aan. Ik vind het belangrijk om niet alleen te focussen op betere resultaten, maar ook op het ontwikkelen van inzicht, studievaardigheden en motivatie. Wanneer leerlingen merken dat ze vooruitgang boeken, groeit hun vertrouwen en wordt leren vaak ook aangenamer.

                Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

                Bedankt voor je aanmelding!