Bijles maatschappijleer, studiebegeleiding of geschiedenis met Lieselot

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles maatschappijleer, studiebegeleiding of geschiedenis met Lieselot
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik geef zelf les in het gewoon secundair onderwijs, maar mis hier het persoonlijke contact met de leerlingen.
    Het geeft mij zeer veel voldoening wanneer je het leerproces van een student/leerling persoonlijk kan opvolgen en begeleiden.
    Bijles geven is dus een ideale manier zijn om mijn educatieve vaardigheden in te zetten in een meer één-op-één-relatie.

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers maatschappijleer

        Gent
        Online
        Over Viktor

        Ik help graag mensen die het moeilijk hebben om bepaalde dingen onder de knie te krijgen. Ik kan de onderwerpen waar ik veel over weet op een enthousiaste, heldere en gestructureerde manier uitleggen en ben hierin zeer geduldig.

        Bijles ander, maatschappijleer of Nederlands met Kobe
          Gent
          Edu Cultuurwetenschappen - moraal - filosofie
          Over Kobe

          Ik geef graag bijles om nog extra ervaring op te doen. Komend semester heb ik ook wat meer tijd omdat ik minder les moet geven op school. Ooit gaf ik bijles wiskunde aan een kennis en dat was een fijne ontmoeting met bijles geven. Het één-op-één werken zorgt voor een totaal andere dynamiek. Kortom: ik ben erg gemotiveerd!

            Gent
            Online
            Over Myrthe

            Ik heb zelf een vlekkeloos universitair parcours achter de rug (nog nooit herexamens gehad) en ik merk dat hierdoor (vaak jongere) vrienden en kennissen me aanspreken om hen hulp te bieden bij hoe ze grote pakken leerstof moeten verwerken. Hierdoor heb ik gemerkt dat ik het boeiend vond om met hen op zoek te gaan naar welke methode het best bij welk vak past. Ik ben vooral geïnteresseerd in bijles rond 'leren-leren' en 'studiemethode'. Hiernaast kan ik ook zeker ondersteuning bieden op vlak van maatschappijleer, aangezien ik in juli zal afgestudeerd zijn als klinisch psycholoog. De vakken biologie en geschiedenis hebben me altijd uitermate geboeid. In mijn opleiding heb ik een aantal biologische vakken gehad (erfelijkheidsleer, fysiologie, fysiopathologie, neurologie).
            Door mijn 7 maand durende stage (bij kinderen van 0-12 jaar in een CGG) heb ik geleerd dat studie een belangrijk levensdomein is bij kinderen en jongeren waardoor veel spanning en stress kan ontstaan. Mijn thesis is ook aan dit onderwerp gerelateerd: deze onderzocht namelijk hoe men het best met gedemotiveerde jongeren binnen schoolcontext kan omgaan.

            Bijles Nederlands NT2, basisonderwijs of studiebegeleiding met Jana
              Gent
              Online
              Klinische psychologie
              Over Jana

              Al van in het middelbaar was ik een goede student en dit trok zich ook door aan de universiteit. Door een goede planning, goede studiemethode en discipline had ik goede punten op de universiteit en had ik nooit een herexamen. Ik zou studenten zeker kunnen helpen qua studiemethode, op basis van mijn eigen ervaring alsook mijn opleiding. Tijdens mijn studies deed ik speelpleinwerking als vakantiewerk. Ik werk heel graag met kinderen en jongeren.

              Bijles basisonderwijs, Nederlands of thesis-scriptiebegeleiding met Hanne
              • Nieuw!

              Bijles basisonderwijs met Hanne

              Al 1 student geholpen!

              • Online
              • Op locatie
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Bornem
              Online
              Educatie in de maatschappijwetenschappen
              Over Hanne

              Leren betekent voor iedereen iets anders, en daarbij wil ik graag helpen. Iedereen leert en studeert op zijn of haar eigen manier. Ik wil hierbij graag ondersteunen door een methode te vinden die past bij ieders noden en interesses.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!