Professioneel / Volwassen Humaniora
Koninklijk Atheneum Brussel
Aalst , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Jean-Marie
Na mijn humaniora (economische) opleiding ben ik mijn professionele loopbaan gestart als administratief commercieel medewerker. Vrij snel nadien heb ik mijn eigen bedrijf opgericht om dan gedurende 15 jaar als General manager voor mijn hoofdleverancier de Belgische zusteronderneming op te starten en te leiden. Tevens ben ik ook als docent in de Syntra vormingsinstituten actief geweest waar ik in de cursus Bedrijfsbeheer het onderdeel Commercieel Beheer op interactieve wijze heb gedoceerd. Als pluspapa van twee kinderen (studenten) ben ik erachter gekomen een toegevoegde waarde geweest te zijn in het realiseren van hun doelstellingen inzake het behalen van hun diploma.
Motivatie
Gezien ik vastgesteld heb dat veel studenten door onder andere gebrek aan zelfvertrouwen, maar ook gebrek aan ondersteuning het moeilijk hebben heb ik besloten om bijles te geven. In het verleden ben ik naast mijn pluskinderen ook voor sommige van hun vrienden een ondersteunende en motiverende persoon geweest.
Mijn aanpak
Eerst en vooral is het belangrijk om een vertrouwensband tot stand te brengen met de student en vooral te luisteren en zich empathisch op te stellen om nadien samen een traject te bepalen.
Naast mijn communicatieve vaardigheden en kennis zijn mijn luistervaardigheid en mijn empathisch vermogen belangrijke troeven.
Opleiding
Diploma 1: Professioneel / Volwassen Humaniora aan Koninklijk Atheneum Brussel
Bijles voor deze vakken
- Frans
- Huiswerkbegeleiding
- Management en organisatie
- Marketing
- Nederlands
- Nederlands NT2
Meer bijlesgevers marketing

- +2 jaar ervaring
Bijles marketing met Charlotte
- Online
- Op locatie
Over Charlotte
Zelf ben ik iemand die graag continu bijleert, niet enkel op academisch vlak maar ook op persoonlijk vlak. Door andere studenten verder te helpen met hun studies help ik mezelf ook verder ontwikkelen. Ik omschrijf mezelf als leergierig, behulpzaam, spontaan en gedreven en haal dan ook veel voldoening uit het helpen van anderen met schoolwerk.

Bijles marketing met Cynthia
- Online
- Op locatie
Over Cynthia
Ik heb altijd al interesse gehad in pedagogie, didactiek en het lesgeven, al heb ik die studies nooit gedaan. Ik ben best tevreden met mijn job in de marketingsector, en binnen het hoger onderwijs, maar af en toe heb ik iets anders nodig om mezelf te blijven ontwikkelen.
Bijles geven biedt me die afwisseling. Ik kan er mijn energie in kwijt, mijn zin voor structuur en mijn interesse in leermethodologie. Hoewel ik ervoor betaald word, geloof ik oprecht dat ik mensen help en hen extra bagage meegeef. Dat is ook zingevend.