Bachelor 3e jaar toegepaste taalkunde
Universiteit Antwerpen
Antwerpen , België
Arnhem , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Momenteel studeer ik Toegepaste Taalkunde aan de Universiteit Antwerpen, met als taalvakken Nederlands, Engels en Chinees. Ik heb in het verleden al leerlingen op de middelbare school geholpen met studeren en dit beviel me zeer goed.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor 3e jaar toegepaste taalkunde aan Universiteit Antwerpen
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

Bijles Nederlands met Kaat
- Online
- Op locatie
Over Kaat
Ik wil mijn passie voor taal en communicatie inzetten om anderen vooruit te helpen. Het geven van bijles in Nederlands en Engels sluit perfect aan bij mijn overtuiging dat taal deuren opent: tot kennis, kansen en zelfvertrouwen. Met mijn ervaring in inclusie en gelijke kansen wil ik een veilige, stimulerende leeromgeving creëren waarin elke leerling zich gezien voelt en succes kan ervaren.

Bijles Nederlands met Annelies
- Online
- Op locatie
Over Annelies
Ik haal veel voldoening uit het helpen van anderen en geniet ervan om mijn leerlingen te zien groeien.
“I do not teach my children. I attempt to provide the conditions in which they can learn.” — Maria Montessori

- +3 jaar ervaring
Over Jade
Ik geef graag bijles omdat ik het ontzettend waardevol vind om jongeren en studenten te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Het geeft mij energie om samen stap voor stap inzicht te creëren, moeilijkheden om te buigen en te tonen dat leren ook haalbaar en zelfs leuk kan zijn. Voor mij is bijles geven niet alleen kennis doorgeven, maar ook jongeren motiveren en ondersteunen zodat ze sterker in hun schoenen staan.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Marc
- Op locatie
Over Marc
Op dit moment geef ik al anderhalf jaar bijles aan een leerling die anderstalig is. Thuis spreekt hij Zweeds en Spaans met zijn ouders. Het is een mooie uitdaging! Hij zit in een niet zo eenvoudige richting, Economische Wetenschappen, en zit inmiddels in zijn derde jaar. Elke week werken we samen aan zijn Nederlands. Hij is sterk in grammatica en spelling, maar vaardigheden vormen voor hem nog een grotere uitdaging. Dit geeft me de kans om de taal op een interactieve manier aan te pakken en samen met hem te groeien. Het is een plezier om te doen, en het motiveert me om elke week het beste uit hem te halen. In januari '25 is er nog een meisje bijgekomen in de bijles uit het derde jaar Humane Wetenschappen. Zij heeft wat problemen door haar dyslexie, maar slaat zich er goed door.

- +5 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Mia
- Online
- Op locatie
Over Mia
Lesgeven is een passie en dat verleer je niet. Het geeft mij ook een goed gevoel als mijn studenten de leerstof begrijpen.