Derde graad ASO Economie- Talen
Sint - Rita College
Aartselaar , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Raphaella
Hallo, ik ben Raphaella! Ik volgde eerst aan de UA Taal - en Letterkunde Engels-Spaans. Nu volg ik Toegepaste Psychologie aan de AP Hogeschool. Ik werk meestal via de interim in magazijnen.
Ik werk sinds april als animator in de Gemeente Aartselaar en ik kan zeker omgaan met jeugdigen.
Motivatie
Ik heb nog nooit bijles gegeven maar ik weet hoe het aanvoelt om sommige onderdelen van een bepaalde vak niet te begrijpen. In het middelbaar had ik het altijd moeilijk met taal- en wetenschappelijke vakken. Ik heb nooit echt bijles gekregen maar ik vroeg de leerkrachten altijd om hulp. Op de universiteit wilde ik al altijd bijles geven en ik ging dan op onderzoek. Ik heb nu iets gevonden die misschien bij mij past.
Mijn aanpak
Ik zou eerst met de student kennismaken en bepaalde vragen stellen over zijn situatie. Dan zou ik eerst makkelijk beginnen. Daarmee bedoel ik dat ik hem de theorie ga uitleggen en met hem in interactie ga (vragen stellen). Dan zou ik met hem een oefening maken als hij het begrijpt. Zo niet, zal ik het stap voor stap moeten uitleggen. Als een leerkracht moet je geduld hebben en goed kunnen communiceren met een student. Niet elk leerling is even snel.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad ASO Economie- Talen aan Sint - Rita College
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Nederlands
- Aardrijkskunde
- Geschiedenis
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Chloë
- Online
- Op locatie
Over Chloë
Ik geloof dat een duidelijke structuur in het leerproces kinderen helpt om beter te begrijpen en zelfstandig te groeien. Daarom zorg ik steeds voor een gestructureerde aanpak, aangepast aan de noden van elk kind. Ik zoek voortdurend naar nieuwe tips en tricks om hen te ondersteunen in hun eigen denkproces en het automatiseren van leerstof. Met veel geduld begeleid ik kinderen op hun eigen tempo, waarbij mijn ervaring met taalzwakke leerlingen een grote meerwaarde is. Mijn doel is om elk kind te laten groeien in zelfvertrouwen en leerplezier!

Bijles basisonderwijs met Jill
- Online
- Op locatie
Over Jill
Ik geef ontzettend graag les en bijles. Ik wil kinderen een "ah ja"-moment bezorgen wanneer ze de leerstof begrijpen.
Nu mijn vorige bijleskinderen naar de middelbare school zijn, zet ik graag mijn passie verder met nieuwe kinderen.
- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Miek
- Online
- Op locatie
Over Miek
- lesgeven is mijn passie
- het is prettig om leerlingen/studenten te zien groeien en slagen voor hun studies.

- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Nele
- Online
- Op locatie
Over Nele
Als leerkracht denk ik dat het voor zich spreekt dat ik graag kinderen doe bijleren en ontdekken. Iedereen die iets wil kunnen moet daartoe de kans krijgen. Ook als je daarvoor extra hulp nodig hebt.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Donya
- Online
- Op locatie
Over Donya
Ik haal veel voldoening uit het helpen van leerlingen.