Bijles thesis-scriptiebegeleiding, andere talen of biologie met Salah

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding, andere talen of biologie met Salah
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Salah

    Ik ben industrieel ingenieur biochemie en heb ervaring als project engineer binnen water- en afvalwaterbehandeling, onder andere in internationale projecten. Vandaag werk ik als milieugezondheidskundige Water bij het Departement Zorg van de Vlaamse Overheid, waar ik inrichtingen en exploitanten adviseer rond watergerelateerde gezondheidsrisico’s.

    Daarnaast heb ik ervaring met bijles geven aan kinderen, jongeren en studenten, zowel tijdens mijn studententijd als naast mijn werk. Wat mij typeert, is dat ik rustig, duidelijk en doelgericht uitleg geef. Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen en studenten, zeker wanneer ik merk dat ze stap voor stap meer vertrouwen krijgen in hun eigen kunnen.

    Motivatie

    Bijles geven motiveert mij omdat je echt een verschil kunt maken voor iemand. Het geeft veel voldoening om te zien hoe een leerling/student eerst vastloopt, maar na een duidelijke uitleg en gerichte begeleiding plots inzicht krijgt.

    Wat mij vooral fascineert, is hoe iemand op korte tijd kan groeien van onzekerheid of onbegrip naar echte kennis en zelfvertrouwen. Dat moment waarop de leerstof “klikt”, is voor mij de grootste motivatie om bijles te geven.

    Mijn aanpak

    Mijn aanpak vertrekt altijd vanuit begrip. Ik wil dat een leerling/student niet zomaar stappen uit het hoofd leert, maar echt begrijpt waarom iets op een bepaalde manier wordt opgelost. Een leerling/student beheerst de leerstof pas echt wanneer hij of zij die in eigen woorden kan uitleggen.

    Daarom werk ik graag met duidelijke schema’s, voorbeelden, mindmaps, flowcharts en gerichte vragen. Ik probeer moeilijke leerstof overzichtelijk te maken en stem mijn methode af op de leerling/student. Waar nodig geef ik ook studietips mee, zoals actief herhalen, luidop uitleggen, visueel structureren en verbanden leggen. Mijn doel is om de leerling/student niet alleen te helpen met één hoofdstuk of toets, maar ook sterker en zelfstandiger te maken in het leren.

    Opleiding

    Diploma 1: Master de Industriële wetenschappen in de biochemie aan UGent

    Diploma 2: Master Industrieel ingenieur in de biochemie aan Universiteit Gent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers thesis-scriptiebegeleiding

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, economie of ander met Aurélie
      • +7 jaar ervaring

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Aurélie

      8,3/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Beveren-Leie
      Online
      Economische Wetenschappen
      Over Aurélie

      Ik geef bijles omdat ik het leuk vind om leerlingen te helpen groeien en meer zelfvertrouwen te geven. Het motiveert mij om kennis op een duidelijke manier over te brengen en te zien hoe iemand vooruitgang boekt.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, psychologie of statistiek met Stephanie
      • +3 jaar ervaring

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Stephanie

      9,2/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Tielt
      Online
      Experimentele psychologie
      Over Stephanie

      Ik geniet ervan mijn vaardigheden door te geven aan mensen die hier baat bij kunnen hebben. Het geeft me voldoening mensen hierbij te kunnen helpen.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding of maatschappijleer met Emmi
      • +2 jaar ervaring

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Emmi

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Journalistiek, optie Gedrukte-en Onlinemedia
      Over Emmi

      Door papers te verbeteren heb ik soms al ervaren hoe studenten moeilijkheden hebben om een tekst op een toegankelijke manier te schrijven en waar ze de correcte (academische) informatie kunnen vinden. Zowel tijdens mijn stages bij de VRT en De Tijd als op mijn huidige job leerde ik hoe heldere taal en structuur essentieel zijn om moeilijk begrijpbare materie uit te leggen aan ‘het publiek’. Dit is een element waar ik graag nadruk op leg in mijn feedback en hiermee de studenten begeleid. Inhoudelijk sluiten papers over Politieke Wetenschappen het nauwst aan bij mijn opleiding maar als sociale wetenschapper sta ik open om werkstukken over elk maatschappelijke vraagstuk te ondersteunen.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, economie of studiebegeleiding met An
      • +6 jaar ervaring

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met An

      9/10 (10 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Handels- & Financiële Wetenschappen
      Over An

      Ik krijg energie van mensen naar een hoger level te brengen
      Ik gaf vroeger bijles als net afgestudeerde, en geef nu les bij CVA en ik coach en begeleid jongeren rond ondernemerschap en/of hun loopbaan.
      Ik leerde BijlesHuis kennen via een cursist aan CVA.

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding, biologie of studiebegeleiding met Xanthippe
      • +1 jaar ervaring

      Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Xanthippe

      9,5/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Oudenburg
      Online
      Diergeneeskundige wetenschappen
      Over Xanthippe

      Ik vind het heel belangrijk om tijdens de lessen, naast het inhoudelijke, ook te werken aan motivatie, leervaardigheden, en interesse wekken, en daar zet ik me dus ook graag voor in. Wat het inhoudelijke betreft, ben ik in mijn vrije tijd veel bezig met medische wetenschappen en ecologie, en ik haal dan ook veel voldoening uit het integreren van deze interesses in mijn job.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!