• +2 jaar ervaring

Bijles wiskunde, statistiek of chemie met Manon

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles wiskunde, statistiek of chemie met Manon
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Manon

Ik ben 3 jaar geleden afgestudeerd als fundamenteel wiskundige aan de Universiteit Antwerpen. Tijdens mijn opleiding heb ik zowel theoretische onderwerpen bestudeerd als praktische ervaring opgedaan met verschillende computerprogramma’s, zoals R Studio. Momenteel ben ik bezig aan een academische bachelor in de Biologie en net terug van een semester op uitwisseling in Tasmanië. Sinds het begin van mijn studies geef ik al bijles wiskunde, biologie, chemie en fysica aan familie, vrienden en familie van vrienden op vrijwillige basis, zowel op niveau van het secundair onderwijs als de lagere universitaire graden.

Motivatie

Mijn motivatie om bijlesleerkracht te worden, is sterk beïnvloed door mijn eigen ervaringen als student. Ik heb uit de eerste hand gezien hoe waardevol persoonlijke begeleiding kan zijn, vooral als bepaalde vakken of onderwerpen als moeilijk worden ervaren. De behoefte die ik zag bij enkele van mijn vriendinnen heeft mij doen beseffen hoe belangrijk het is om studenten de juiste hulpmiddelen en ondersteuning te bieden om hun academische doelen te bereiken. Het geven van bijles aan mijn vriendinnen bood mij de mogelijkheid om een positieve impact te hebben op het leven van studenten, hen te motiveren en te inspireren om het beste uit zichzelf te halen. Deze ervaring heeft mijn vastberadenheid versterkt om bijles te geven en anderen te ondersteunen in hun leerproces.

Mijn aanpak

Uit eigen ervaring weet ik dat elke student anders leert. Ik ben ervan overtuigd dat persoonlijke aandacht en een op maat gemaakte aanpak essentieel zijn voor effectief leren. Iedere student heeft een unieke leerstijl en tempo, en als bijlesleerkracht wil ik inspelen op deze individuele behoeften. Door een vertrouwensband op te bouwen en een ondersteunende omgeving te creëren, geloof ik dat ik studenten kan helpen hun zelfvertrouwen en academische prestaties te verbeteren. Ik heb geleerd hoe ik ingewikkelde concepten op een begrijpelijke manier kan uitleggen, hoe ik geduld kan hebben met leerlingen die moeite hebben met bepaalde onderwerpen, en hoe ik een positieve en stimulerende leeromgeving kan creëren.

Opleiding

Diploma 1: Master Fundamentele Wiskunde aan Universiteit Antwerpen

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers wiskunde

    Bijles wiskunde, chemie of natuurwetenschappen met Cesar
    • +2 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Cesar

    9,4/10 (7 beoordelingen)

    • Online
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Aartselaar
    Leuven
    Antwerpen
    Online
    Wetenschappen-Wiskunde
    Over Cesar

    Ik haal enorm veel voldoening uit bijles geven. Wanneer ik er in slaag om een vak zodanig uit te leggen dat ze er niet meer tegenop kijken en er zelfs door geïntrigeerd raken, krijg ik de bevestiging dat lesgeven echt iets voor mij is.

    Bijles wiskunde, fysica of basisonderwijs met Charlotte
    • +3 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Charlotte

    9,0/10 (8 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Hoboken
    Online
    Farmacie
    Over Charlotte

    Ik haal heel veel voldoening uit het verder helpen van mensen en mensen dingen bijleren.

    Mijn vorige ervaring met bijles was heel goed, vandaar dat ik het graag wat zou uitbreiden.

    Bijles wiskunde, Nederlands of statistiek met Maarten
    • +2 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Maarten

    Al 4 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Hoboken
    Online
    Ingenieurswetenschappen: Wiskundige Ingenieurstechnieken
    Over Maarten

    Ik vind het enorm leuk om kennis te mogen overdragen aan studenten. Ik luister graag naar hoe zij een probleem zouden aanpakken en probeer hen daarna met vragen te helpen om het probleem op te lossen.

    Bijles wiskunde, fysica of elektronica met Peter
    • +2 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Peter

    9,7/10 (5 beoordelingen)

    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Aartselaar
    Business Administration
    Over Peter

    Onze welvaart zal afhangen van het aantal afgestudeerden in het hoger onderwijs. Het is dus belangrijk dat zo veel mogelijk studenten hierin slagen.
    Omdat ik zelf lang heb mogen en kunnen studeren maar ook bezorgd ben, wil ik graag iets teruggeven aan de samenleving. Dit doe ik graag door mijn kennis ter beschikking te stellen.

    Bijles wiskunde, natuurwetenschappen of fysica met Frank
    • +1 jaar ervaring

    Bijles wiskunde met Frank

    8/10 (1 beoordeling)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Hoeilaart
    Online
    elektromechanica
    Over Frank

    Ik deed de opleiding ingenieur elektromechanica, met aanvullende studies informatica en een verkorte educatieve master wetenschappen en technologie.
    Mijn ervaring bestaat uit circa 250u les in het secundair, vooral wiskunde, maar ook fysica, informatica en biologie, alsook bijlessen via School & Ziekzijn.

    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!