Bachelor Wiskunde-economie-Nederlands
Arteveldehogeschool
Lievegem , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Tom
Ik ben leerkracht wiskunde in 1ste, 2de en 3de middelbaar.
Al meer dan 20 jaar ervaring als gemotiveerde leerkracht.
Motivatie
Leerlingen de liefde voor het vak doorgeven en hen laten geloven dat ze mits de juiste ingesteldheid en het nodige doorzettingsvermogen zichzelf kunnen overtreffen.
Mijn aanpak
Beklemtonen wat moet ingestudeerd worden
Stappenplannen maken
Inoefenen leerstof
Toetsen voorbereiden
Foutenanalyse gemaakte toetsen
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Wiskunde-economie-Nederlands aan Arteveldehogeschool
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers wiskunde

- +1 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Karen
- Op locatie
Over Karen
Het geven van bijlessen geeft mij enorm veel voldoening. Het stilt mijn intellectuele honger enerzijds en voedt mijn talent als vertrouweling anderzijds. Ik hou van de uitdaging die het begrijpelijk uitleggen van de leerstof met zich meebrengt, rekening houdend met de capaciteiten en het karakter van de student.

- +8 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Jorg
- Online
- Op locatie
Over Jorg
Ik vind het belangrijk om iedereen te helpen als ze het wat moeilijker hebben. Al van kleins af aan help ik mijn vrienden en probeer te zorgen dat iedereen alles goed begrijpt. Het geeft me voldoening om iemand te helpen en te zien hoe hun begrip in de materie steeds omhoog gaat.
Vaak helpt het voor studenten om bepaalde zaken gewoon nog eens uitgelegd te krijgen of op een andere manier. Niet iedereen begrijpt alles meteen en soms is een andere kijk op de materie nodig.
- +5 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Grace
- Online
- Op locatie
Over Grace
Ik leg graag complexe leerstof op een duidelijke en gestructureerde manier uit en help studenten om hun toetsen en examens succesvol af te ronden.

Bijles wiskunde met Warre
- Op locatie
Over Warre
Mijn motivatie om bijles te geven is veelzijdig. Door zowel zelf bijles te hebben gevolgd als bijles te hebben gegeven, heb ik van dichtbij ervaren welke impact persoonlijke begeleiding kan hebben. Gerichte uitleg en individuele aandacht kunnen het verschil maken in begrip, zelfvertrouwen en studiemotivatie.
Daarnaast zoek ik een zinvolle activiteit naast mijn werk waarin ik mijn kennis kan inzetten en anderen kan begeleiden.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Carla
- Online
- Op locatie
Over Carla
De laatste jaren werk ik met mensen in plaats van met materialen, wat minstens even boeiend is. Naast mijn vakkennis breng ik ook levenservaring mee. Als life coach en mind expert combineer ik het bijbrengen van vakinhoud met het werken aan onderliggende faalangst, eigenwaarde en andere persoonlijke thema’s, wanneer dit nodig is. Ik ondersteun mijn studenten bij het opbouwen van een studieplanning en geef hen methodieken die ik persoonlijk op maat formuleer, gebaseerd op mijn ruime ervaring.
Gezien mijn achtergrond werk ik onder de naam Geluksarchitect. Als coach is het mijn missie om mijn studenten te begeleiden naar de beste versie van zichzelf en hen te helpen beperkende overtuigingen om te keren. Dit is precies wat ik ook als bijlesgever te bieden heb. Ik geef met plezier 1-op-1 bijles en ben ervan overtuigd dat ik een waardevolle bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van mijn studenten. Lesgeven is voor mij meer dan een vak; het geeft me energie en voldoening, en ik zie dagelijks hoe mijn studenten vooruitgaan.