Profiel van Reba

    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Reba
    • Op locatie

    • Online

    Over Reba

    Mijn naam is Reba, ik ben 29 jaar oud, mama van 2 kleine meisjes en ergortherapeute. Als ergotherapeut kunnen wij werken met verschillende doelgroepen. De doelgroep waarmee ik vooral werk is kinderen. Ik heb gewerkt in een kinderenpsychiatire, jongerenpsychiatrie en met kinderen in het buitengewoon onderwijs
    Mijn laatste werkervaring was in het buitengewoon onderwijs waar ik begeleiding gaf aan kinderen in de klas die het moeilijk hadden met wiskunde, spelling en lezen. Ik werkte nauw samen met de leerkracht om de werkdruk voor haar te verlagen en extra aandacht te kunenn geven aan de kinderen die het nodig hadden.; hulp bij begrijpend lezen, spelling, lezen, schrijven, problemen door rekenachterstand, automatiseren van maaltafels, algemene rekenproblemen.

    Motivatie

    Mijn motivatie om les te geven via Bijleshuis is om terug in contact te komen met de doelgroep waarmee ik graag zou willen samenwerken. Het is een paar jaar geleden dat ik gewerkt heb, aangezien ik in september terug wil starten met werken ben ik momenteel bezig met extra bijscholingen en terug alles te doornemen. Bijles geven is iets wat ik wel direct kan opstarten en niet voor moet afwachten tot september.
    Ik werk graag samen met kinderen, het is een doelgroep die mijn interesse heeft, niet alleen op vlak van leren, maar ook op psychosociaal vlak.

    Mijn aanpak

    Mijn aanpak is afhankelijk van het kind en het probleem dat hij/zij heeft. Niet elk kind is het zelfde en niet elke werkwijze helpt bij ieder kind.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor ergotherapie aan Hogeschool

    Bijles voor deze vakken

    • Frans
    • Nederlands
    • Wiskunde
    • Basisonderwijs
    • Studiebegeleiding
    • Huiswerkbegeleiding
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.