Over Sam
In 2018 ben ik afgestudeerd in de Ingenieurswetenschappen-Architectuur en heb ik buitenlandse ervaring opgedaan als architect en architectuurstudent (een half jaar in Beijing, een half jaar in Shanghai, en 2 maanden in Taiwan). Tijdens mijn studies heb ik meerdere medestudenten geholpen bij vakken als Architectuurontwerp en wiskunde.
Motivatie
Ik ben uiterst leergierig en probeer me steeds ontvankelijk op te stellen voor nieuwe kenniservaringen. Dit doe ik niet enkel door, naast mijn studies Ingenieurswetenschappen-Architectuur aan de UGent, zelfstudie (zoals Chinees), maar ook door zo veel als mogelijk medestudenten en kennissen te helpen bij hun problemen omtrent gemene vakken. Zo heb ik al verschillende medestudenten geholpen bij de vakken Architectuurontwerp, wiskunde en fysica. Hierdoor help ik niet alleen hen, maar schaaf ik ook steeds mijn eigen kennis over het vak bij.
Naast mijn leergierigheid, en het feit dat ik mensen hiermee kan helpen, ben ik ook telkens opnieuw op zoek naar een intellectuele uitdaging. Mijn doel bestaat er vooral in om te doen wat ik graag doe, en om mensen te helpen met alles wat ik in mijn mars heb.
Mijn aanpak
Zelf verworven inzichten zijn steeds effectiever dan aanhoudende monologen. De student leert zijn eigen fouten te ontdekken en verwerft met de juiste vragen zelf nieuwe kennis. Een docent is er vooral om de juiste vragen te stellen en een kritische second opinion te zijn. Direct en kritisch zijn, dat zijn voor mij de belangrijkste eigenschappen van een goede verstandhouding tussen student en docent!
Opleiding
Diploma 1: Master Advanced of Human Settlements aan KU Leuven
Diploma 2: Master of Science in de Ingenieurswetenschappen: Architectuur aan Universiteit Gent
Diploma 3: PhD Interieurarchitectuur aan Universiteit Antwerpen
Bijles voor deze vakken
- Chinees
- Chemie
- Statistiek
- AutoCAD
- Bouwkunde
- Engels
- Excel
- Fysica
- Mechanica
- Photoshop
- Powerpoint
- Thesis-scriptiebegeleiding
- Wiskunde
- Word