Over Bernard
Als ervaren Burgerlijk Ingenieur en doctor in de Toegepaste Wetenschappen ben ik steeds gepassioneerd gebleven door wiskunde, statistiek en fysica ook tijdens mijn lange managementcarrière. Als dusdanig heb ik 20 jaar ervaring opgebouwd in het geven van bijlessen op secundair en universitair niveau, inclusief schakelprogramma's en toelatingsproeven voor (tand)arts.
Motivatie
Ik heb passie voor en 20 jaar ervaring in de opgegeven vakken, ervaring in privéopleiding en het praktisch invullen van de studiemethode. Ik ontving reeds heel veel positieve feedback van oud-studenten.
Mijn aanpak
Mijn filosofie als bijlesgever is om de specifieke behoeften van elke student centraal te stellen. Ik bied niet alleen herhaling van de reguliere lessen (indien nodig), maar richt mijn aandacht vooral op de specifieke uitdagingen die de student ondervindt. Hierdoor wordt elke les doelgericht en effectief ingevuld, zonder tijd te verspillen aan onderwerpen die de student al begrijpt. Als we tijdens het behandelen van een vraag ontdekken dat er een onderliggend probleem is, richten we ons eerst op dit basisprobleem. Pas wanneer dit opgelost is, keren we terug naar de oorspronkelijke vraag. Hierdoor bouwen we samen op naar een solide begrip en een uitstekend resultaat.
Opleiding
Diploma 1: PhD burgerlijk ingenieur aan Rijksuniversiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Chemie
- Examencommissie
- Excel
- Thermodynamica
- Toelatingsproef
- Toelatingsproef-geneeskunde
- Fysica
- Statistiek
- Wiskunde