• +2 jaar ervaring

Profiel van René

10/10

  • Op locatie

  • Online

Profiel van René

10/10

  • Op locatie

  • Online

Over René

Ik heb de studies scheikunde gevolgd (Licentiaat in 1974, doctoraat in1979). Daarnaast heb ik ook een diploma "Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs" (1977).
In 2002 heb ik ongeveer 2 maanden fysica gegeven in het TSO (alle klassen).
Andere onderwijservaring:
- Begeleiding studenten in de universitaire practica (richtingen wetenschappen en geneeskunde)
- Begeleiding eindejaar studenten graduaat (chemie) bij hun stageverslag (labo-experimenten en schriftelijke verwerking hiervan)
- Jurylid bij de verdediging van eindwerken (graduaat Biologische en Farmaceutische Technieken)
- Geven van algemene inleidingslessen bij de dienst "Voortgezette Opleidingen" (KAHO Sint-Lieven)
- Geven van voordrachten / lessen over verschillende wetenschappelijke (chemisch en farmaceutisch) onderwerpen aan collega's
- Geven van een les (Engels) over de chemische aspecten van onzuiverheden in geneesmiddelen (BRAS)
- Bijles aan leerlingen humaniora (chemie, fysica) en één maal aan een student van het hoger onderwijs, richting lichamelijke opvoeding

Motivatie

Uit ervaring weet ik dat bijles geven mij ligt. Bovendien heb ik tijd genoeg om bijles voor te bereiden om de les zo doeltreffend mogelijk te geven.

Mijn aanpak

De eerste stap is een grondige voorbereiding van mijzelf over te geven leerstof. Vervolgens behandel ik deze met de leerling. Indien dit vanuit een handboek is, vraag ik - afhankelijk van de omvang en opbouw van de tekst zelf - een samenvatting te maken. Enkele oefeningen worden door de lln zelf tijdens de les gemaakt, andere dienen thuis afgemaakt te worden.
Bij vaststelling van onvoldoende kennis van voorgaande stof, wordt deze in het programma in gewerkt.
Eigenschappen:
- grondige kennis, ook van verwante onderwerpen
- vermogen om de stof duidelijk uit te leggen
- gestructureerd werken

Opleiding

Diploma 1: Master Aggregaat Hoger Secundair Onderwijs aan Examencommissie van de Staat

Diploma 2: PhD Chemie aan Rijksuniversiteit Gent

Bijles voor deze vakken

  • Chemie
  • Fysica
  • Natuurwetenschappen

Reviews (1)

  • Els's review for René

    Els

    Destelbergen

    1 jaar, 8 maanden geleden

    Els’s lesonderwerp

    Leerling 5e middelbaar (Moderne Talen-Wetenschappen) heeft begeleiding nodig bij chemie en fysica. Hij deed in het eerste semester een uitwisseling in Canada, waar hij de vakken niet kreeg. Het gaat dus vooral om het inhalen van de leerstof die hij gemist heeft.

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.