Bijles accounting & finance, wiskunde of economie met Tristan

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles accounting & finance, wiskunde of economie met Tristan
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Tristan

    Mijn naam is Tristan, ik ben student Handelsingenieur in mijn laatste jaar aan de universiteit. Hoewel ik nog geen formele ervaring heb met academische begeleiding, heb ik wel uitgebreide ervaring in het jeugdwerk. Met een attest van animator en hoofdanimator ben ik gewend om kinderen en jongeren te ondersteunen.

    Motivatie

    Ik heb al ervaring met het geven van bijles aan mijn jongere zus, voornamelijk in wiskunde (ASO: economie- moderne talen). Deze ervaring heeft me doen inzien dat ik daadwerkelijk een verschil kan maken en een waardevolle bijdrage kan leveren aan iemands leerproces. Wat betreft wiskunde kan ik met vertrouwen ondersteuning bieden tot het niveau van een bachelor aan een hogeschool. De wiskunde op universitair niveau begrijp ik zelf goed, maar ik weet niet zeker of ik deze stof ook effectief zou kunnen overbrengen. Toch ben ik bereid dit verder te ontwikkelen en me in te zetten voor het succes van mijn leerlingen. Ik zie dit als een kans om mijn eigen kennis te versterken, door die met anderen te delen.

    Mijn aanpak

    Hoewel ik nog geen ervaring heb als bijlesgever, ben ik gemotiveerd om hierin te groeien. Mijn aanpak zou starten met het achterhalen van waar de student moeite mee heeft en het opstellen van duidelijke, haalbare doelen. Ik zou werken met eenvoudige uitleg, praktische voorbeelden en oefeningen die aansluiten bij het niveau van de student.

    Opleiding

    Diploma 1: Master MSc Business Engineering (Operations Management) aan Ugent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers accounting & finance

      Bijles accounting & finance, boekhouden of economie met Jean-Marie
      • +1 jaar ervaring

      Bijles accounting & finance met Jean-Marie

      9,8/10 (6 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Zonhoven
      Online
      Bedrijfsrevisor
      Over Jean-Marie

      Kennisoverdracht aan jongeren

      Bijles Windows, Microsoft Office of PowerPoint met Siebe
        Meulebeke
        Marketing en ondernemen
        Over Siebe

        Ik weet uit ervaring dat uitleg krijgen van iemand met een ander standpunt dan een leerkracht zeer veel kan opbrengen. Ik help graag heel veel leerlingenmet hun minder sterke vakken zodat deze geen impact hebben op hun verdere carrière.

        Bijles accounting & finance, economie of management en organisatie met Ellen
          Lichtervelde
          Handelswetenschapoen
          Over Ellen

          Hey, ik ben Ellen, een enthousiaste en gemotiveerde lesgever uit de regio Roeselare! Ik ben afgestudeerd als master in de handelswetenschappen en werk al een zestal jaar binnen accounting/controlling. Ik ben sterk in de accountingvakken, en alsook een master in Excel. Hopelijk tot binnenkort!

          Bijles thesis-scriptiebegeleiding, geschiedenis of Nederlands met Liesbet
            Roeselare
            Online
            Rechten
            Over Liesbet

            Lesgeven is voor mij meer dan alleen kennis overbrengen. De grootste voldoening haal ik uit het moment waarop een student vooruitgang boekt en uiteindelijk slaagt. Het zien groeien van zelfvertrouwen, inzicht en motivatie geeft mij elke keer opnieuw energie.

            Ik geloof sterk in het potentieel van elke student. Soms is er gewoon iemand nodig die mee naast hen staat, ondersteunt en aanmoedigt. Die rol neem ik met veel engagement en enthousiasme op.

            Wie bij mij les volgt, kiest voor betrokkenheid, geduld en oprechte interesse. Ik zet mij volledig in voor het succes van mijn studenten en vier hun vooruitgang samen met hen. Hun slagen is ook mijn succes — en dat maakt mijn werk zo waardevol.

            Bijles marketing, Excel of Microsoft Office met Jan
            • Nieuw!

            Bijles marketing met Jan

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Tessenderlo-Ham
            Online
            Bedrijfsadministratie
            Over Jan

            We hebben als leerkracht een gigantische verantwoordelijkheid ten opzichte van onze leerlingen en we moeten die verantwoordelijkheid opnemen binnen een bepaald opgelegd kader.
            Mijn uitgangspunt is dat er geen moeilijke leerlingen bestaan; de uitdaging per leerling is telkens individueel georiënteerd.
            Het helpt me wanneer ik me ervan bewust ben dat iedere leerling een opgroeiende jongere is, op zoek naar een eigen identiteit, voortdurend en razendsnel evoluerend. Al deze jonge mensen zijn op zoek naar een voorbeeld of voorbeelden om te volgen. Als leerkracht hoop ik zo vele jongeren te inspireren, een voorbeeld te zijn van een volwassene naar wie ze graag willen luisteren, die ze graag willen respecteren.
            Opvoeding is een van de meest nobele en belangrijke beroepen. Ik wil me daarom engageren om leerlingen kansen te geven, zodat ze kunnen opgroeien tot de beste versie van zichzelf als jongvolwassenen, als toekomstige wereldburgers.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!