Derde graad Office en Retail management
Heilige Harten Ninove
Galmaarden , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Nina
Mijn hobby is paardrijden. Ik volg de lerarenopleiding in Aalst en kan dus mijn leerstof toepassen op mijn leerlingen. Ik geef graag les en mijn doel is kinderen iets bij te leren.
Motivatie
Ik werk graag met kinderen, ik ben ook al animator geweest op de speelpleinwerking.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Office en Retail management aan Heilige Harten Ninove
Bijles voor deze vakken
- Aardrijkskunde
- Andere talen
- Basisonderwijs
- Geschiedenis
- Microsoft Office
- Nederlands
- PowerPoint
- Word
- Engels
Meer bijlesgevers powerpoint
Bijles economie met Sven
- Online
- Op locatie
Over Sven
Natuurlijk doen leerkrachten hun uiterste best om leerlingen vertrouwd te maken met de leerstof. Maar alle goed bedoelde inspanningen ten spijt, is het onmogelijk om elke leerling bij de les te houden. De persoonlijke benadering van iemand die recent hetzelfde doormaakte kan dan wonderen doen. Ik weet wat het is om je zelf een weg te moeten banen door eindeloze cursussen.

Bijles wiskunde met Jarne
- Online
- Op locatie
Over Jarne
Ik haal er veel voldoening uit om anderen te helpen groeien in hun kennis en zelfvertrouwen. Tijdens mijn eigen studies heb ik gemerkt hoe belangrijk het is om moeilijke leerstof helder uitgelegd te krijgen. Daarom wil ik mijn enthousiasme en inzichten delen, zodat anderen zich gesteund voelen en met meer plezier leren. Lesgeven geeft me energie en het motiveert me om zelf ook steeds bij te leren.

Bijles Word met Ina
- Op locatie
Over Ina
Ik heb vroeger al bijles gegeven aan kinderen van vrienden en haal hier veel voldoening uit als ik zie dat zij vooruit geraken. Ik snap dat de coronasituatie het leerproces vermoeilijkt en wil dan ook helpen waar ik kan.

Bijles ander met Axelle
- Op locatie
Over Axelle
Het welzijn van het kind staat bij mij centraal. Mijn doel is om studenten verder te helpen en er voor te zorgen dat ze zich comfortabel voelen bij die hulp; want hulp vragen en ontvangen is niet altijd makkelijk.
Juist omdat ik zelf een leerstoornis heb en een lange weg heb afgelegd om een effectieve studiemethode te vinden, heb ik veel waardevolle tips en methoden geleerd. Het verwerken van informatie en leren studeren was voor mij vroeger moeilijk waardoor ik begrip heb voor hun perspectief en er met geduld mee om ga. Door mijn vorming inclusie (Joetz, 2021) realiseer ik me dat elke student uniek is en hou ik verschillende methodes klaar. Als dat niet helemaal zou werken sta ik altijd open voor feedback, want uiteindelijk is het ook mijn doel om te groeien als lesgever.

Bijles anatomie met Ann
- Online
- Op locatie
Over Ann
Ik ben een empathisch, hartelijk en enthousiast iemand die kinderen wil vooruithelpen, zodat ze hun leerstof kunnen opnemen. Met veel geduld wil ik me hiervoor inzetten.