Gescreende bijlesgever
Bachelor Orthopedagogische begeleiding
Vives
Ninove , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Evi
Ik behaalde in 2023 mijn diploma Graduaat Orthopedagogische Begeleiding aan de
Katholieke Hogeschool VIVES. Zowel tijdens mijn opleiding als tijdens mijn werkervaring
als zorgondersteuner in de R. Van Belleschool in Anderlecht en als begeleider
dagbesteding deed ik waardevolle ervaring op in het begeleiden van kinderen en
jongeren. Daarbij leerde ik hoe belangrijk het is om rekening te houden met het tempo,
de motivatie en de individuele noden van elk kind.
Daarnaast volgde ik een opleiding tot kindercoach en ben ik momenteel bezig met een
opleiding tot auticoach. Hierdoor heb ik extra aandacht voor kinderen die nood hebben
aan structuur, duidelijke uitleg en persoonlijke begeleiding.
Motivatie
Bijles geven is voor mij een mooie manier om mijn ervaring en kennis in te zetten en tegelijk een positieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van kinderen.
Mijn aanpak
Ik geloof sterk dat kinderen het best leren wanneer ze zich veilig voelen en succeservaringen kunnen opbouwen.
Ik vind het belangrijk om rekening te houden met het tempo, de motivatie en de individuele noden van
elk kind. Ik heb ook extra aandacht voor kinderen die nood hebben aan structuur, duidelijke uitleg en persoonlijke begeleiding.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Orthopedagogische begeleiding aan Vives
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Huiswerkbegeleiding
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Valérie
- Online
- Op locatie
Over Valérie
Ik wil graag mijn liefde voor onderwijs en opleiding een grotere rol laten spelen in mijn huidig leven. Ik heb ongeveer 10 jaar naast mijn vaste job steeds bijgewerkt in de horeca. De tijd is nu gekomen om het op dat vlak rustiger aan te doen en me meer bezig te houden met de dingen waar ik oprecht gelukkig van word zoals het ondersteunen van kinderen en jongeren. Door mijn flexibel werkschema bij mijn job als sociaal controleur, is het makkelijker om tijd in te plannen voor les te geven.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Ayla
- Online
- Op locatie
Over Ayla
Ik ben zelfstandige vroedvrouw en werk in Brussel, maar ik heb al heel mijn leven een hart voor jeugdwerk. Ik ben zowel animator als hoofdanimator op een speelplein. Hiernaast ben ik ook instructor speelpleinwerking en geef ik cursussen tijdens de vakanties aan jongeren.

Bijles basisonderwijs met Shauni
- Online
- Op locatie
Over Shauni
Ik vind het belangrijk dat elk kind zich goed voelt bij het leren en met meer zelfvertrouwen aan de slag kan gaan. Het geeft mij veel voldoening om een kind te zien groeien en iets dat eerst moeilijk leek, toch te begrijpen.
Ik vind het fijn om tijd te kunnen nemen voor een kind en echt te werken op het tempo dat het nodig heeft.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Nick
- Online
- Op locatie
Over Nick
Wat kijk ik ernaar uit om de talenten van ieder kind te ontdekken!

Bijles basisonderwijs met Laura
- Online
- Op locatie
Over Laura
Ik vind het leuk om kinderen te begeleiden in hun leren. Met geduld en enthousiasme geef ik uitleg. Het motiveert mij om hun vooruitgang te zien.