• +2 jaar ervaring

Bijles basisonderwijs met Febe

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles basisonderwijs met Febe
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Febe

Sinds september 2022 ben ik werkzaam als leerkracht in het lager onderwijs. Mijn passie ligt bij kinderen extra ondersteuning bieden. Na school gaf ik al vaak bijles aan kinderen uit mijn klas en kinderen van kennissen.

Motivatie

Ik geloof sterk in het potentieel van elke leerling. Kinderen individueel ondersteunen biedt de mogelijkheid om hieraan mee te werken en ervoor te zorgen dat niet enkel hun kennis vooruit gaat, maar ook hun zelfvertrouwen. Een persoonlijke aanpak is essentieel om het beste uit elke leerling te halen.

Mijn aanpak

Als leerkracht ben ik een juf die oog heeft voor alle leerlingen. Ik probeer steeds verschillende oplossingsmogelijkheden aan te reiken, zodat ik elke leerling betrekken. Ik blijf steeds het goede zien in de leerlingen en hun wil.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Educatieve Lager Onderwijs

Diploma 2: Bachelor Educatieve Lager Onderwijs

Diploma 3: Bachelor Lager Onderwijs aan Odisee Brussel

Bijles voor deze vakken

  • Basisonderwijs

    Meer bijlesgevers basisonderwijs

    Bijles basisonderwijs, aardrijkskunde of economie met Celine
    • +1 jaar ervaring

    Bijles basisonderwijs met Celine

    Al 1 student geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Sint-Martens-Lierde
    Online
    Toegepaste Economische Wetenschappen
    Over Celine

    Ik help graag waar ik kan en ik kijk er naar uit om 1 op 1 aan de slag te gaan met kinderen die dat extra duwtje in de rug kunnen gebruiken. Verder hoop ik met mijn enthousiasme ook in hen het vuur aan te wakkeren (als dat al niet aanwezig is), om bij te leren!

    Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of studiebegeleiding met Valérie
    • +2 jaar ervaring

    Bijles basisonderwijs met Valérie

    9,2/10 (3 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Ninove
    Online
    Specifieke Lerarenopleiding
    Over Valérie

    Ik wil graag mijn liefde voor onderwijs en opleiding een grotere rol laten spelen in mijn huidig leven. Ik heb ongeveer 10 jaar naast mijn vaste job steeds bijgewerkt in de horeca. De tijd is nu gekomen om het op dat vlak rustiger aan te doen en me meer bezig te houden met de dingen waar ik oprecht gelukkig van word zoals het ondersteunen van kinderen en jongeren. Door mijn flexibel werkschema bij mijn job als sociaal controleur, is het makkelijker om tijd in te plannen voor les te geven.

    Bijles basisonderwijs met Wim
    • +4 jaar ervaring

    Bijles basisonderwijs met Wim

    9,8/10 (6 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Sint-Maria-Latem
    Online
    lerarenopleiding ASV
    Over Wim

    *Gedreven en procesgerichte leerkracht.

    *Niet van plan, na 38 jaar werkervaring, mijn gezondheidstoestand te laten bepalen of ik al dan niet nog iets kan betekenen voor kinderen die het op leer- en/of leefvlak moeilijk hebben.

    *Constante in mijn loopbaan is de zoektocht naar uitdagende situaties waarbij kinderen met leerproblemen en leerkrachten konden geholpen worden.

    *Luisterbereid en empathisch persoon die trots is op zijn werk en er van geniet om kinderen te zien groeien in wie ze zijn en wat ze doen. “Niet enkel het resultaat is belangrijk… ook het groeiproces en het welbevinden van de persoon doet iemand groeien.”

    *Collega's en vrienden die vinden dat zo veel kinderen, op zoek naar hulp, nog steeds recht hebben op mijn drive en aanpak van wat ik 38 jaar deed.

    Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of Nederlands met Lieve
    • +2 jaar ervaring

    Bijles basisonderwijs met Lieve

    9/10 (19 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Roosdaal
    Groot-Bijgaarden
    Online
    Nederlands - geschiedenis
    Over Lieve

    Ik sta steeds (oud-)leerlingen bij in hun leerproces.

    Bijles basisonderwijs, wiskunde of Nederlands met Vera
    • +4 jaar ervaring

    Bijles basisonderwijs met Vera

    9,5/10 (7 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Brecht
    Online
    educatieve in het secundair onderwijs: onderwijsvak wiskunde
    Over Vera

    Ik heb al meermaals bijles gegeven.
    Niets is leuker dan kinderen vertrouwen te zien krijgen, in zichzelf te zien geloven, te groeien en uiteindelijk zich optimaal te ontplooien.

    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!