Aerdenhout , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik ben in juni geslaagd voor mijn vwo diploma en heb nu een tussenjaar genomen. Ik vond leren op zowel de basis -als de middelbare school erg leuk, en maakte met plezier mijn huiswerk. Ik merk dat ik mijn kennis graag doorgeef aan anderen en dat ik leerlingen van het basis-en voortgezet onderwijs ook net zo enthousiast wil maken over het leren zelf. Daarbij neem ik in het dagelijks leven al vaak een positie in waarbij ik anderen help. Ik ben dit jaar volledig beschikbaar!
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Duits
- Geschiedenis
- Maatschappijleer
- Nederlands
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Lonneke
- Online
- Op locatie
Over Lonneke
Ik vind het belangrijk om kennis toegankelijk en begrijpelijk te maken. Zelf weet ik hoe waardevol het is om een duidelijke uitleg te krijgen en structuur aan te brengen in de leerstof. Mijn motivatie is om anderen te helpen zelfvertrouwen te ontwikkelen in hun eigen leerproces en te laten zien dat met de juiste aanpak iedereen vooruitgang kan boeken.
Bijles basisonderwijs met Saskia
- Online
- Op locatie
Over Saskia
In 2014 ben ik afgestuurd aan Hogeschool Leiden als leerkracht basisonderwijs. Nu ben ik druk bezig met een tweede studie in het toerisme, maar ik miste het onderwijzen en het werken met kinderen. Daarom geef ik graag persoonlijke bijles op maat.
Bijles basisonderwijs met Nicky
- Online
- Op locatie
Over Nicky
Ik vind het heel leuk om bijles te geven aan schoolgaande kinderen in het basisonderwijs en de middelbare school. Naar school gaan is een basisbehoefte voor elk kind. Internationaal onderwijs is volgens mij heel belangrijk in een wereld die steeds kleiner wordt. Ik vind het leuk om kinderen meer te leren over buitenlandse zaken, geschiedenis en talen. Ik heb na het atheneum met Latijn een studie gedaan in buitenlandse zaken en talen aan de UvA. Ik heb veel affiniteit met internationaal onderwijs, child development, buitenlandse zaken en talen. Bij SOS Kinderdorpen schreef ik documenten voor schoolgaande kinderen over buitenlandse zaken en het werk van SOS Kinderdorpen en beantwoordde vragen van kinderen voor hun werkstuk en spreekbeurt. Bij de international office van de UvA adviseerde ik studenten over studies en stages in het buitenland en aan de UvA. Ik heb ook bij de HvA en Universiteit Leiden gewerkt en heb ervaring met bijles en taaltrainingen.

Bijles basisonderwijs met Don
- Online
- Op locatie
Over Don
Ik heb bijna mijn bachelor geschiedenis aan de Universiteit van Amsterdam afgerond en heb daarnaast ook nog driekwart jaar de bachelor religiewetenschappen gedaan. Ook ben ik erg goed in Nederlands. Ik heb altijd goede methoden van leren gehanteerd, waardoor ik altijd op een interactieve en plezierige manier leer en ook dingen beter kan onthouden. Dit wil ik graag overbrengen aan mensen die moeite hebben met de vakken waarin ik bijles kan geven. Veel kinderen of scholieren vinden vooral geschiedenis erg saai, en dat kan het ook zijn. Het ligt aan de manier waarop je met de informatie omgaat. Daarnaast wil ik later het onderwijs in en is dit een goede manier om ervaring op te doen met het begeleiden en onderwijzen van leerlingen.

Bijles basisonderwijs met Dion
- Online
- Op locatie
Over Dion
Ik volg momenteel een lerarenopleiding Engels en bijles geven lijkt mij een hele mooie stap om ervaring op te doen. Ik heb al een jaar stage gelopen op een middelbare school en volg online een 'How To Survive Your Rookie Year of Teaching'-cursus. Ik ben heel betrokken met kinderen en vind het interessant en belangrijk om ze wijsheid over bepaalde gebieden mee te geven.