Derde graad ASO Humane Wetenschappen
H.Hart Halle
Lennik , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Edgar
Ik voorlaatste jaar lerarenopleiding S.0. Duits-Engels. Door mijn vele stage, zowel in ASO als TSO, heb ik ervaring in taallessen geven in de eerste 2 graden van het middelbaar onderwijs. Daarnaast ben ik ook Chiroleider.
Motivatie
Jongeren helpen om positieve ervaringen met Duits op te doen. Mezelf verder bekwamen in didactische werkvormen.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad ASO Humane Wetenschappen aan H.Hart Halle
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

- +1 jaar ervaring
Bijles Engels met Philippe
- Online
- Op locatie
Over Philippe
Dankzij 25 jaar businesservaring kan ik economische materie illustreren aan de hand van businesscases, waardoor de materie tastbaar wordt en de student makkelijker de verbinding met de praktijk kan maken. Tijdens mijn laatste opdracht als interimconsultant heb ik een zeer junior sales- en marketingteam gecoacht, met als doel het kennisniveau te verhogen, het probleemoplossend denken te activeren, en junior leiders te begeleiden in hun rol als leidinggevende. Ik heb veel voldoening gehaald uit de senior-junior coachingervaring.

- +3 jaar ervaring
Bijles Engels met Lauren
- Online
- Op locatie
Over Lauren
I love it when a student "gets it." I love the challenge of helping them see it and the moment when they realize, yes they can.

- +4 jaar ervaring
Bijles Engels met Jordy
- Online
- Op locatie
Over Jordy
Ik geef graag bijles, omdat ik graag nieuwe mensen leer kennen, mijn kennis graag doorgeef en andere mensen heel graag help. De ervaringen bij het bijles geven zijn steeds positief geweest voor mij.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Jack
- Online
- Op locatie
Over Jack
Ik werk graag samen met kinderen en jongeren en vind het fijn om hen iets bij te leren. Het geeft mij veel voldoening om iemand gedurende een week te zien evolueren, bijvoorbeeld tijdens een tenniskamp, en ik geloof dat ik ditzelfde gevoel ook zal ervaren in het schooldomein.

- +4 jaar ervaring
Bijles Engels met Kyana
- Online
- Op locatie
Over Kyana
Al jaren vind ik het fijn om kinderen te begeleiden en te helpen met studeren. Als ik zelf bijles geef, zorg ik ervoor dat ik een goede band heb met de student en een gepaste methode vind om met hem/haar te werken.