- +1 jaar ervaring
Gescreende bijlesgever
Bachelor Secundair onderwijs Nederlands, Engels, economie
Katho Reno Torhout
Kortemark , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Lieselotte
Als leraar Nederlands, Engels en economie focus ik graag op het bieden van persoonlijke ondersteuning en heldere uitleg. Ik wil leerlingen en studenten helpen om complexe stof te begrijpen en hun zelfvertrouwen te vergroten. Ik heb 9 jaar lesgegeven in het secundair onderwijs en geef nog steeds les aan volwassenen.
Motivatie
Lesgeven zit mij in het bloed, ik heb een passie voor werken met mensen. Studenten of leerlingen zien groeien en een deel kunnen uitmaken van hun leerproces geeft mij persoonlijk veel voldoening.
Mijn aanpak
Ik geloof dat elke leerling uniek is en een specifieke aanpak nodig heeft. Ik zet sterk in op differentiatie en het aanmoedigen van zelfvertrouwen. Ik heb veel geduld en hou ervan om de leerlingen op een rustige en duidelijke manier uitleg te geven.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor secundair onderwijs Nederlands, Engels, economie aan Katho Reno Torhout
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Naomi
- Online
- Op locatie
Over Naomi
Ik merk dat veel leerlingen de moed verliezen tijdens het leren van een vreemde taal. Er komen veel regeltjes aan te pas, veel woordenschat, en veel studeerwerk. Toch is het beheersen van een taal zo'n waardevolle vaardigheid! Ik ben er om hen te helpen de taal op een leuke en toegankelijke manier te ontdekken. Mijn doel is om het leerproces leuk te maken, zodat ze niet alleen de theorie begrijpen, maar ook zien hoe interessant en praktisch een nieuwe taal kan zijn.
Mijn bijlessen zijn gericht op de leerlingen zelf. Mijn doel is dat ze met plezier leren en dat ze trots kunnen zijn op hun vooruitgang. Ik wil hen laten inzien dat een taal leren haalbaar én fijn kan zijn.

- Nieuw!
Bijles Engels met Fee
- Online
- Op locatie
Over Fee
Ik houd enorm van voor de klas staan, maar zet mezelf ook graag voor een nieuwere uitdaging. Als leerkracht ben ik graag betrokken bij mijn leerlingen en hun individuele leerproces. Daarom help ik graag enkele leerlingen één op één verder binnen mijn vakgebied. Het is ook een goede manier om remediëren en differentiëren nog beter onder de knie te krijgen. Daarnaast wens ik natuurlijk iedere leerling een zo vlekkeloos mogelijk schoolparcours toe.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Willem
- Online
- Op locatie
Over Willem
Ik wil leerlingen beter maken en hen zien slagen.

- +5 jaar ervaring
Bijles Engels met Elizabeth
- Online
- Op locatie
Over Elizabeth
Ik vind het leuk om les te geven en jongeren te helpen zich educatief te ontwikkelen en vooruitgang te boeken. Bovendien vind ik lesgeven een zeer lonende carrière.

- +8 jaar ervaring
Bijles Engels met Michaël
- Online
- Op locatie
Over Michaël
Ik doe dit al meer dan 15 jaar, en het geeft voldoening dat de cursisten verbeteren en resultaten halen.
Er is veel waar ik vertrouwd mee ben, en het is fijn om kennis door te geven, en tips te geven qua studiemethode.