Bijles examencommissie, huiswerkbegeleiding of geschiedenis met Senna

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles examencommissie, huiswerkbegeleiding of geschiedenis met Senna
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Senna

    Hallo! Ik ben Senna, student Journalistiek aan de Arteveldehogeschool. Ik volgde vijf jaar Humane Wetenschappen aan Sint-Barbara en deed daarna de Examencommissie in Sociaal-Technische Wetenschappen. Daardoor weet ik hoe zowel het reguliere onderwijs als de Examencommissie werkt.

    Mijn sterkste vakken zijn Nederlands, Engels, geschiedenis, psychologie, sociologie en filosofie. Daarnaast geef ik al enkele jaren bijles aan mijn zussen, neefjes en nichtjes en help ik leerlingen graag met studiemethodes, examenvoorbereiding en het opbouwen van zelfvertrouwen.

    Motivatie

    Ik weet uit eigen ervaring dat school niet altijd vanzelf gaat. Ik heb zelf mijn eigen manier van studeren en leren moeten ontdekken. Daarom wil ik andere leerlingen helpen om sneller hun weg te vinden en met meer vertrouwen naar school en examens toe te werken. Ik haal veel voldoening uit het zien groeien van iemand en vind het fijn om leerstof op een rustige en begrijpelijke manier uit te leggen.

    Naast journalistiek was lesgeven altijd een tweede droom.

    Mijn aanpak

    Ik geloof dat elke leerling een eigen manier van leren en studeren heeft. Daarom pas ik mijn aanpak aan de persoon aan en zoek ik samen naar een methode die het beste werkt. Ik leg moeilijke leerstof stap voor stap en op een begrijpelijke manier uit, zodat de leerling niet alleen de leerstof begrijpt, maar ook met meer zelfvertrouwen aan de slag kan.

    Ik zou eerst kennismaken, luisteren en daarna met de juiste voorbereiding beginnen.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Journalistiek aan Examencommissie

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers examencommissie

      Bijles examencommissie, geschiedenis of maatschappijleer met Kristof
      • Nieuw!

      Bijles examencommissie met Kristof

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Merelbeke-Melle
      Online
      Criminologie
      Over Kristof

      "Kennis delen is kracht", mijn favoriete adagium. Samen bepalen we duidelijke doelstellingen en doen we er vervolgens alles aan om deze te behalen. Met het juiste duwtje in de rug op het juiste moment kan een enorm verschil gemaakt worden in het leerproces en het finale resultaat.

      Bijles huiswerkbegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of biologie met Sofie
        Gent
        Online
        Diergeneeskundige wetenschappen
        Over Sofie

        Na een aantal jaar in het onderzoek werd het voor mij tijd om voor mijn passie te gaan, namelijk het overbrengen van wetenschappelijke kennis aan jongeren, en dit op een toegankelijke en behapbare manier. Daarom begon ik als leerkracht in het middelbaar, maar ik zou dit nu ook nog graag verder uitbreiden als bijlesgever.

        Bijles examencommissie, thermodynamica of aardrijkskunde met Hannah
          Zwalm
          Leuven
          Online
          Bio-ingenieur
          Over Hannah

          Ik geef graag bijles omdat ik het leuk vind om anderen te helpen groeien en hun eigen talenten te ontdekken. Ik haal veel voldoening uit het op een rustige en persoonlijke manier uitleg geven, afgestemd op wat iemand nodig heeft. Het is altijd bijzonder om te zien wanneer het plots “klikt”, die momenten van vooruitgang en herwonnen zelfvertrouwen maken het echt de moeite waard.
          Tijdens mijn studies als bio-ingenieur heb ik geleerd om complexe onderwerpen helder en gestructureerd uit te leggen. Daarbij vind ik het belangrijk dat leren niet alleen draait om punten, maar ook om inzicht en plezier in het vak. Uit ervaring weet ik hoe groot de invloed van een leerkracht kan zijn: een enthousiaste en betrokken uitleg kan een leerling écht motiveren.

          Bijles biologie, anatomie of fysica met Roy

            Bijles biologie met Roy

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Zele
            Online
            secundair onderwijs
            Over Roy

            Ik ben enthousiast, betrokken en resultaatgericht. Mijn doel als bijlesgever is om leerlingen meer zelfvertrouwen te geven, hun inzicht te versterken en hen te helpen betere resultaten te behalen. Ik geloof sterk dat elke leerling vooruitgang kan maken wanneer de uitleg helder is en de begeleiding aansluit bij zijn of haar manier van leren.

            Met mijn ervaring als leerkracht en mijn brede interesse in techniek en wetenschap kijk ik ernaar uit om leerlingen extra ondersteuning te bieden en hen te motiveren om het beste uit zichzelf te halen.

            Bijles examencommissie, psychologie of huiswerkbegeleiding met Nele
            • Nieuw!
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Herenthout
            Online
            Godsdienst en moraalwetenschappen
            Over Nele

            Ik zou graag meer les kunnen geven, met een persoonlijke aanpak. Ik weet dat iedereen veel kan bereiken als er motivatie is. Er zijn veel manieren om te studeren, vaak gaat het deels over het vinden van een manier die voor jou werkt. En eens je die manier gevonden hebt, is er veel mogelijk. Ik hou er echt van om met plezier samen te studeren met kinderen en jongeren.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!