- +5 jaar ervaring
Gescreende bijlesgever
Bachelor Filosofie
Université Libre de Bruxelles
Oostende , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Manon
Manon is tweetalig Frans-Nederlands en beschikt over een bachelor Filosofie.
Ze heeft veel ervaring met het geven van bijlessen, zowel 1 op 1 als in groep.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Filosofie aan Université Libre de Bruxelles
Bijles voor deze vakken
Studenten van Manon:
Meer bijlesgevers frans

- +2 jaar ervaring
Bijles Frans met Nathalie
- Online
- Op locatie
Over Nathalie
Ik vind het erg leuk mensen te helpen groeien en te begeleiden naar succes.

- +4 jaar ervaring
Bijles Frans met Trees
- Online
- Op locatie
Over Trees
Elke leerling heeft nood aan succeservaringen om gemotiveerd te blijven. Deze succeservaringen moeten daarom niet groots zijn. Met kleine stapjes vooruit kun je ook je doel bereiken. Als ik hier mijn steentje kan toe bijdragen is mijn opdracht alvast geslaagd. Het doet me deugd hoe dankbaar de leerlingen zijn omdat ze plots meer zelfvertrouwen krijgen!

- +5 jaar ervaring
Bijles Frans met Sophie
- Online
Over Sophie
Ik vind het heel leuk om ervoor te zorgen dat een student iets snapt waar hij het moeilijk mee heeft. Ook iemand zien evolueren op alle vlakken is heel boeiend. Van studenten kan er bovendien iets geleerd worden. De aanpak moet verschillen van leerling tot leerling.
Ik heb nog enkele jaren bijles gegeven aan een meisje uit het middelbaar en vond het leuk te horen dat ze graag kwam en Frans niet meer zo erg vond.

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Veerle
- Online
- Op locatie
Over Veerle
Ik merk bij mijn oudste dochter die Latijn studeert in het 1e middelbaar dat er toch vaak vragen komen zowel voor Frans als Latijn en zo ben ik op het idee gekomen om bijles te geven aan andere studenten.

- +3 jaar ervaring
Bijles Frans met Nele
- Online
- Op locatie
Over Nele
Mijn zus geeft al jaren bijles en zij heeft mij warm gemaakt om ook bijles te gaan geven. Ondertussen heb ik al verschillende jongeren kunnen verder helpen en dit schenkt mij altijd veel voldoening. Ik ben zelf gepassioneerd door taal en schrijven en heb mijn eigen Bachelor- en Masterproef met heel veel plezier geschreven. Ik begeleid dan ook heel graag mensen in het schrijven van scripties, Bachelor- en Masterproeven.