Groningen , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik vind het enorm leuk om les te geven, zowel uit een boek als in de praktijk. In de zomervakantie geef ik namelijk ook windsurf- en zeilles, wat ik fantastisch vind! Verder ben ik een heel rustig en geduldig persoon en leg ik de stof meerdere keren uit. Ook kan ik heel goed met mensen van alle leeftijden omgaan.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers fysica

Bijles fysica met Jelmar
- Online
- Op locatie
Over Jelmar
Ik houd er altijd rekening mee waar de leerling is en wat de doelen zijn. Ik kijk ook naar waar de leerling zich emotioneel bevindt en pas mijn toon en verwachtingen hierop aan. Veiligheid en ontspannenheid zijn een voorwaarde.
Vervolgens daag ik de leerling graag uit. In mijn bijles wordt er niet (figuurlijk) stilgezeten. Met sturende vragen probeer ik de leerling altijd zo veel mogelijk zelf conclusies te laten trekken. Hierna laat ik de leerling zijn of haar nieuwe kennis zo veel mogelijk toepassen. Het doel is veelal de waarom achter de stof.
Ik laat de leerling succeservaringen behalen, zodat aan het einde van de les het zelfvertrouwen van de leerling is toegenomen.
- +3 jaar ervaring
Bijles fysica met Paul
- Online
- Op locatie
Over Paul
Ik haal er veel voldoening uit als bij leerlingen het kwartje valt en ze het opeens begrijpen. Ik hoop dit met velen te kunnen delen

- Nieuw!
Bijles wiskunde met Joash
- Online
- Op locatie
Over Joash
Wat mij motiveert om bijles te geven, is het moment waarop een leerling iets begrijpt waar hij of zij eerst mee vastliep. Ik weet uit eigen ervaring hoe frustrerend het kan zijn als een uitleg in de klas niet helemaal binnenkomt. Soms heb je gewoon iemand nodig die het op een andere manier uitlegt.
Ik vind het leuk om samen te zoeken naar een aanpak die werkt voor de leerling. Iedereen leert anders, en juist dat persoonlijke aspect maakt bijles geven voor mij zo interessant. Het geeft veel voldoening om te zien dat iemand meer zelfvertrouwen krijgt, betere resultaten behaalt en uiteindelijk zelfstandig verder kan.
Daarnaast haal ik veel energie uit het contact met leerlingen en studenten. Geen enkele les is hetzelfde, en ik vind het mooi om iemand gedurende een langere periode te begeleiden en de vooruitgang van dichtbij mee te maken. Voor mij gaat bijles daarom niet alleen over hogere cijfers, maar ook over het ontwikkelen van begrip, vertrouwen en plezier in het leren.

Bijles studiebegeleiding met Quenteijn
- Online
- Op locatie
Over Quenteijn
Ik heb het altijd al leuk gevonden om mijn kennis te delen met anderen. Vanaf jongs af aan heb ik mijn broertje en zusje al bijles gegeven in wiskunde en natuurkunde. Als zij met hard werken een voldoende haalden, voelde ik me daardoor ook erg tevreden. Momenteel studeer ik een bachelor natuurkunde aan de Rijksuniversiteit Groningen. Ik zie bijles geven als een mogelijkheid om van mijn interesse mijn bijbaan te maken en tevens andere daarmee te kunnen helpen. Ik geef graag vooral natuurkunde en wiskunde aangezien dit het beste aansluit op mijn studie. Ook heb ik op de middelbare school tweetalig onderwijs afgerond, daardoor schrijf en spreek ik Engels alsof het mijn moedertaal is. Qua persoonlijkheid ben ik een hele sociale en vriendelijke jongen die de stof op een rustige en bekwame manier kan uitleggen. Ik heb veel geduld en kan goed aanvoelen wat iemand nodig heeft om het vak te begrijpen en zelf te kunnen doen.

Bijles PowerPoint met Maike
- Online
- Op locatie
Over Maike
Ik ben opzoek naar een extra uitdaging naast mijn studie. Ik vind het heel leuk om bijles te geven in de vakken die ik altijd heel interessant heb gevonden en op die manier mijn enthousiasme over te dragen aan mijn leerlingen.