Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of geneeskunde met Astrid

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles basisonderwijs, studiebegeleiding of geneeskunde met Astrid
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Astrid

    Hallo, ik ben Astrid. Al sinds 2015 sta ik elke vakantie als animator paraat om met kinderen te spelen en ook om instructie te geven. Naast het animatorschap, speel ik gitaar en ga ik lopen. Na mijn 1ste jaar biomedische wetenschappen had ik mij gerealiseerd dat de wetenschappen alleen niet genoeg waren, daarom ben ik nadien begonnen aan de opleiding logopedische en audiologische wetenschappen, ook aan de UGent, voor een socialere en meer pedagogische wetenschappelijke richting.

    Motivatie

    Mijn passie voor lesgeven is begonnen op school, toen een medeleerling enorme problemen had met wetenschappen. Ze werkte heel hard, maar het was zeer moeilijk voor haar. Zo begon ik haar te helpen en de jaren die volgden, deed ik dit voor meer en meer klasgenoten. Nu is ook mijn interesse naar leerstoornissen gegroeid en studeer ik logopedische wetenschappen, na een jaar biomedische wetenschappen.

    Mijn aanpak

    Ik ben het meest vertrouwd met scholieren, ik ben dus ook grote fan van spelenderwijs leren. Ook weet ik dat voor elk kind er een andere aanpak nodig is, eerst luister ik dus hoe het kind zich voelt en wat zijn of haar noden zijn. Ik combineer de interesses van het kind met de leerstof en spreek zo zijn of haar interne motivatie aan.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Biomedische wetenschappen

    Diploma 2: Derde graad Moderne talen - wetenschappen (ASO) aan Koninklijk Atheneum Voskenslaan Gent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      • +2 jaar ervaring

      Bijles basisonderwijs met Sofie

      Al 2 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Aalter
      Online
      Lerarenopleiding
      Over Sofie

      Sofie beschikt over een master Handelswetenschappen en volgde ook de lerarenopleiding. Ze heeft ervaring als leerkracht Engels, Nederlands en PAV en gaf reeds bijles.

      Bijles basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Elise

        Bijles basisonderwijs met Elise

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Sint-Maria-Aalter
        Online
        PAV/NCZ
        Over Elise

        Wat mij motiveert om bijlessen te geven, is de mogelijkheid om leerlingen op een persoonlijke en gerichte manier te ondersteunen. Ik vind het heel waardevol om samen met een leerling te zoeken naar een aanpak die werkt en om te zien hoe stap voor stap meer inzicht en zelfvertrouwen ontstaat.

        Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen die het moeilijk hebben en uit het creëren van succeservaringen. Met een rustige en positieve aanpak wil ik leerlingen niet alleen helpen met hun schoolwerk, maar hen ook motiveren om in zichzelf te geloven. Wanneer een leerling opnieuw vertrouwen krijgt en merkt dat hij of zij wél vooruitgang boekt, geeft mij dat enorm veel energie.

        Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of Nederlands met Ymke

          Bijles basisonderwijs met Ymke

          10/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Aalter
          Gent
          Online
          Pedagogische wetenschappen - onderwijskunde
          Over Ymke

          Ik werk graag met kinderen en jongeren, omdat ik energie haal uit hun enthousiasme en groei. Door mijn studies heb ik niet alleen theoretische kennis, maar vooral ook veel praktijkervaring opgebouwd in het begeleiden van leerlingen die wat extra ondersteuning nodig hebben.
          Ik vind het fijn om kinderen op hun tempo te helpen, hen zelfvertrouwen te geven en samen te zoeken naar de beste manier van werken.

          Bijles basisonderwijs, Nederlands of thesis-scriptiebegeleiding met Maya
          • +2 jaar ervaring

          Bijles basisonderwijs met Maya

          9,9/10 (4 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Knesselare
          Online
          Kleuteronderwijs
          Over Maya

          Ik vind het leuk als ik kinderen kan zien groeien in het algemeen. Ik sta zeker open voor extra uitdaging en waar ik me dan eventueel moet bijscholen om toch dingen te kunnen geven aan de kids.

          Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of maatschappijleer met Donya
          • +1 jaar ervaring

          Bijles basisonderwijs met Donya

          9,9/10 (2 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Sint-Niklaas
          Online
          Leerkracht PAV/Techniek
          Over Donya

          Ik haal veel voldoening uit het helpen van leerlingen.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!