Bijles groepsles Frans, studiebegeleiding of Frans met Valentine

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles groepsles Frans, studiebegeleiding of Frans met Valentine
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Valentine

    Ik ben Valentine, leerkracht Frans met een Master in de Taal- en Letterkunde (Frans) en een Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs (Frans en Geschiedenis). Ik heb ervaring als leerkracht Frans in het secundair onderwijs en werk momenteel als lerarenopleider Frans aan Arteveldehogeschool, waar ik toekomstige leerkrachten Frans opleid en studenten begeleid.

    Motivatie

    Wat mij vooral motiveert, is het contact met leerlingen en studenten en het plezier van het lesgeven. Ik vind het fijn om iemand te begeleiden in zijn of haar leerproces en samen te ontdekken wat helpt om verder te komen. Daarbij vind ik het belangrijk dat je je vrij voelt om vragen te stellen, fouten te maken en op je eigen tempo bij te leren. Uiteindelijk geeft het mij veel voldoening om te zien hoe iemand groeit, niet alleen in het leren van een taal, maar ook in zelfvertrouwen. Een taal leren is niet alleen nuttig, het kan ook heel leuk en verrijkend zijn.

    Mijn aanpak

    Ik vertrek altijd vanuit de leerling: waar loopt hij of zij tegenaan en wat is er nodig om verder te komen? Ik leg moeilijke onderwerpen zo helder en concreet mogelijk uit, met voorbeelden en oefeningen die aansluiten bij wat de leerling al kent.

    Ik vind het belangrijk dat leerlingen niet alleen weten wat het juiste antwoord is, maar ook begrijpen waarom. Daarom moedig ik hen aan om zelf mee te denken en vragen te stellen. Mijn aanpak is flexibel: ik pas het tempo en de manier van uitleggen aan de leerling aan, met als doel stap voor stap meer inzicht, vertrouwen en zelfstandigheid op te bouwen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master in de Taal en Letterkunde Frans aan Universiteit Gent

    Diploma 2: Bachelor in het onderwijs : secundair onderwijs Frans, geschiedenis aan Arteveldehogeschool

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers groepsles frans

      Bijles examencommissie, groepsles Frans of Nederlands met Margot
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Ronse
        Online
        Criminologische wettenschappen
        Over Margot

        Als leerkracht in het secundair onderwijs merk ik dagelijks dat sommige leerlingen baat hebben bij extra ondersteuning. Door de grote klasgroepen en de verschillende niveaus binnen een klas is het tijdens de lesuren niet altijd mogelijk om elke leerling de individuele begeleiding te geven die hij of zij nodig heeft. Daarom wil ik met bijlessen die extra tijd en persoonlijke aandacht bieden. Ik vind het bijzonder motiverend om samen met een leerling te zoeken naar een aanpak die werkt en te zien hoe het begrip én het zelfvertrouwen groeien.

        Bijles Frans, studiebegeleiding of Nederlands met Evelyne

          Bijles Frans met Evelyne

          • Online
          • Op locatie
          Zwevegem
          Online
          Toegepaste taalkunde
          Over Evelyne

          Ik geef graag bijles omdat ik ervan overtuigd ben dat elke leerling kan groeien wanneer de aanpak bij hem of haar past. In een klas is er niet altijd de tijd en ruimte om even stil te staan bij wat iemand precies nodig heeft. Net dat vind ik zo waardevol aan bijles: één-op-één kunnen werken, gericht uitleg geven en samen zoeken naar een manier die wél werkt.

          Ik haal er veel voldoening uit wanneer een leerling opnieuw grip krijgt op de leerstof en merkt dat iets wat eerst moeilijk leek, toch haalbaar wordt. Niet alleen betere resultaten zijn belangrijk, maar ook meer zelfstandigheid, structuur en vertrouwen. Als ik daar een duwtje in de rug bij kan geven, doe ik dat met veel plezier.

          Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of Nederlands met Caitlin
          • Nieuw!
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Waregem
          Online
          Eduma Taal- en letterkunde Frans-Zweeds
          Over Caitlin

          De moeilijke relatie die veel leerlingen in het middelbaar met Frans hebben ontwikkeld, komt volgens mij in veel gevallen voort uit het nog niet goed beheersen van de basis. Met bijles wil ik hen helpen om die basis opnieuw onder de knie te krijgen en zo hun tegenzin om te vormen tot meer zelfvertrouwen en intrinsieke motivatie. Het een-op-eencontact speelt hierbij een belangrijke rol, omdat ik op die manier volledig kan inspelen op de persoonlijke noden van de student. Wanneer de leerstof beter aansluit bij wat een student nodig heeft, verloopt het leren vaak vlotter, wat op zijn beurt extra motiverend werkt.

          Naast Frans heb ik een grote passie voor de Zweedse taal. Ik haal dan ook veel voldoening uit het aanleren van deze taal aan studenten die, net als ik, een liefde hebben voor Zweden en Scandinavië.

          Ook studiebegeleiding spreekt me erg aan. Omdat ik recentelijk ben afgestudeerd, heb ik nog veel affiniteit met de kunst van het plannen en organiseren van schoolwerk en met het leren omgaan met deadlines. Ik vind het fijn om studenten hierin te begeleiden en samen op zoek te gaan naar een manier van werken die voor hen goed werkt.

          Bijles economie, studiebegeleiding of Frans met Sander
            Wevelgem
            Online
            europeene management et strategie d'entreprise
            Over Sander

            Wat mij drijft, is het begeleiden en inspireren van anderen om hun potentieel te benutten. In mijn professionele loopbaan heb ik vaak collega’s en teams gecoacht — iets wat ik altijd met veel voldoening deed. Die ervaring wil ik graag verder inzetten in een les- of begeleidingscontext: om kennis te delen, mensen te helpen groeien en hen vertrouwen te geven in hun eigen kunnen.

            Bijles Nederlands, groepsles statistiek of groepsles Frans met Karel

              Bijles Nederlands met Karel

              Al 1 student geholpen!

              • Online
              • Op locatie
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Anderlecht
              Regio Brussel
              Online
              IT Engineering
              Over Karel

              Na een lange carrière in de privésector als consultant en manager en 20 jaar ervaring als zelfstandig ondernemer, is de tijd gekomen om al deze ervaring te delen met de nieuwe generaties.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!