Bachelor Toegepaste Informatica
Hogeschool PXL
Tongeren-Borgloon , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Stef
Hey, ik ben Stef. Ik ben drie jaar geleden afgestudeerd als professioneel bachelor in Toegepaste Informatica, met onderscheiding. Sindsdien werk ik als test automation engineer, vooral met Java en Selenium. Ik heb ook al met Cypress gewerkt en in mijn opleiding heb ik van alles gezien: Java, Python, C#, SQL, HTML/CSS, JavaScript, projectmanagement, Scrum; noem maar op.
Lesgeven heb ik tot nu toe nog niet officieel gedaan, maar ik help wel geregeld vrienden of collega’s als ze ergens mee vastzitten. Ik vind het leuk om dingen duidelijk en rustig uit te leggen, op het tempo van de persoon tegenover mij. Daarom leek bijles geven me wel iets voor mij, zeker in de vakken waar ik sterk in ben zoals Java, Python en algemene programmeervakken.
Motivatie
Ik haal er echt voldoening uit als ik iemand iets kan uitleggen en zie dat het ineens begint te klikken. Dat is voor mij eigenlijk de grootste reden waarom ik dit wil doen. Programmeertalen kunnen in het begin best overweldigend zijn, dat weet ik zelf ook nog. Maar met de juiste uitleg en voorbeelden gaat er vaak snel een wereld open.
Bijles geven is voor mij een toffe manier om mijn kennis te delen én tegelijk iemand vooruit te helpen. Ik probeer altijd rustig en duidelijk te zijn, en ik pas me aan aan het tempo van wie ik voor me heb. Geen ingewikkelde uitleg als het ook simpel kan.
Mijn aanpak
Ik probeer altijd eerst te luisteren naar waar de leerling juist moeite mee heeft, zodat ik mijn uitleg daarop kan afstemmen. Ik leg alles stap voor stap uit, op een rustige en duidelijke manier, zonder er meteen moeilijke termen bij te gooien.
Ik werk graag met voorbeelden en probeer zoveel mogelijk het te vertalen naar de "echte wereld" of interesses van de leerling. Zo blijft het boeiend en begrijpelijk. Als het nodig is, zullen we dingen meerdere keren herhalen tot het duidelijk is. Het belangrijkste voor mij is dat de leerling zich op zijn gemak voelt om vragen te stellen en fouten te maken want dat hoort er nu eenmaal bij als je iets nieuws leert.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Toegepaste Informatica aan Hogeschool PXL
Bijles voor deze vakken
- Python
- Informatica
- Java
- Programmeren
Meer bijlesgevers java

- +5 jaar ervaring
Bijles Java met Dieter
- Online
- Op locatie
Over Dieter
Het eureka-gevoel wanneer je zelf iets begrijpt, is fantastisch, maar het is minstens even leuk om anderen te ondersteunen en dit ook zo te ervaren. De afgelopen jaren heb ik de kans gehad om les te geven aan verschillende doelgroepen: kinderen, studenten en ervaren softwareontwikkelaars. Ik merkte daarbij de positieve impact door in de lessen te ondersteunen met voorbeelden, anekdotes en een vleugje humor. Ik geef al langer bijlessen en heb al ingestaan als stagebegeleider.

- +1 jaar ervaring
Bijles Java met Brent
- Online
Over Brent
Voor mij is iemand anders iets aanleren, het ultieme bewijs dat je de materie zelf echt meester bent. Tijdens mijn eigen studies werd ik enorm geïnspireerd door mijn eerste programmeerdocent op de hogeschool. Hij keek verder dan alleen vraag en antwoord; hij begreep het grotere kader en wist precies waarom een vraag werd gesteld en wat de essentie van de theorie was. Dat inzicht wil ik nu zelf doorgeven.
Bijles geven is voor mij zowel een manier om het plezier in leren te vergroten als om studenten klaar te stomen voor succes in de praktijk. Het geeft mij veel voldoening om mijn ervaring uit het werkveld te delen en zo anderen te helpen bouwen aan hun toekomst.
Voor mij draait bijles zowel om het vergroten van het plezier in leren als om studenten klaar te stomen voor succes in de praktijk. Het geeft mij veel voldoening om mijn ervaring uit het werkveld te delen en zo anderen te helpen bouwen aan hun toekomst.
Bijles Windows met Alexander
- Online
- Op locatie
Over Alexander
Het is erg fijn om bijles te geven. Later zou ik ook in het hoger onderwijs les willen geven.
Bijles basisonderwijs met Arne
- Op locatie
Over Arne
Ik vind het leuk om mensen dingen bij te leren. Ik heb zelf een jongere zus die soms hulp nodig heeft met school en dan help ik altijd graag.

Bijles wiskunde met Ewoud
- Online
- Op locatie
Over Ewoud
Ik ben student biomedische ingenieur met een passie voor kennis delen en anderen ondersteunen in hun leerproces. Mijn internationale ervaring, talenkennis en vrijwilligerswerk hebben me de vaardigheden en empathie gegeven om studenten effectief te begeleiden en te motiveren. Ik kijk ernaar uit om mijn expertise in te zetten om anderen te helpen groeien.