Bachelor Ingenieurswetenschappen 1ste jaar
KULeuven
Overijse , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Lise
Ik ben student Burgerlijk Ingenieur aan de KU Leuven en heb net mijn eerste jaar succesvol afgerond. Ik heb nog geen ervaring met lesgeven, maar ik heb mijn medestudenten vaak verdergeholpen.
Motivatie
Ik haal veel voldoening uit het helpen van anderen. Ik wil graag mensen helpen met mijn kennis.
Mijn aanpak
Het probleem op verschillende manieren uitleggen en analyseren. Maar natuurlijk eerst zelf de cursus eens aandachtig bekijken en voorbereiden.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Ingenieurswetenschappen 1ste jaar aan KULeuven
Bijles voor deze vakken
- AutoCAD
- Chemie
- Fysica
- Huiswerkbegeleiding
- IJkingstoets
- Informatica
- Mechanica
- Natuurwetenschappen
- Python
- Wiskunde
Meer bijlesgevers natuurwetenschappen

Bijles natuurwetenschappen met Jürgen
- Online
- Op locatie
Over Jürgen
Ik geef graag bijles omdat ik het fijn vind om kennis over te dragen en leerlingen vooruit te helpen. Vooral bij wiskunde en wetenschappelijke vakken geeft het voldoening om te zien hoe iets dat eerst moeilijk leek, plotseling duidelijk wordt.
Daarnaast vind ik het belangrijk om leerlingen meer vertrouwen te geven in hun eigen kunnen.

- +1 jaar ervaring
Bijles natuurwetenschappen met Ismael
- Online
- Op locatie
Over Ismael
Ik begon mijn ervaring op te doen door leerlingen thuis les te geven en hen te helpen met huistaken vanaf de middelbare school. Ik kreeg altijd positieve feedback van ouders. Dit motiveerde mij verder. Ik denk dat lesgeven me op het lijf geschreven staat als beroep en als hobby.

- +2 jaar ervaring
Bijles natuurwetenschappen met Els
- Online
- Op locatie
Over Els
Ik wil graag jongeren motiveren en helpen om zich te verdiepen in de interessante wereld van de biologie en scheikunde.

- Nieuw!
Bijles fysica met Katrien
- Op locatie
Over Katrien
Ik geloof dat kennis voor iedereen toegankelijk moet zijn en dat elk kind over unieke capaciteiten beschikt. Wetenschappen voelen soms aan als een 'vreemde taal' waarin je vast kunt lopen. Wat mij drijft, is het moment waarop die klik ontstaat, het kwartje valt, het zelfvertrouwen groeit en de frustratie plaatsmaakt voor verwondering.
Ik haal veel energie uit het vinden van de juiste ingang voor leerlingen die vastlopen. Iedereen leert op een eigen manier, en ik zie het als een waardevolle uitdaging om samen op zoek te gaan naar een methode die wel werkt. Door jongeren te ondersteunen, geef ik hen niet alleen grip op de leerstof, maar ook het geloof in eigen kunnen terug.

- Nieuw!
Over Morgane
Wat mij vooral drijft, is het moment waarop iets "klikt" bij een leerling. Die klik van niet-begrijpen naar plots wél snappen. Wiskunde en fysica worden vaak als moeilijk of saai ervaren, terwijl het juist logische, mooie vakken zijn zodra je de juiste ingang vindt. Dat geldt voor mij ook voor Frans: als moedertaalspreker weet ik hoe demotiverend het kan zijn als grammatica of vocabulaire niet vlot lukt, en ik zoek graag samen met de leerling naar de aanpak die wél werkt.
Uit mijn ervaring als leidster in de jeugdbeweging heb ik geleerd hoeveel voldoening het geeft om iemand vooruit te helpen, ongeacht het niveau waarop je start. Die motivatie neem ik mee in bijles: ik wil niet enkel een probleem oplossen, maar een leerling ook wat zelfvertrouwen en een aanpak meegeven waar ze zelf verder mee kunnen.
Bovendien vind ik het zelf een goede oefening: iets goed kunnen uitleggen dwingt je om het zelf nog beter te begrijpen. Zo blijft het voor mij ook leerrijk.