Bijles Engels, Duits of Nederlands met Thirza

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles Engels, Duits of Nederlands met Thirza
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik geef momenteel bijles Engels aan 3 meisjes op MAVO niveau en ik merk dat ik daar goed in ben. Hun resultaten gaan met sprongen omhoog. Zo leuk om te zien!

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers engels

      Bijles Engels met Jelbrich
      • +5 jaar ervaring

      Bijles Engels met Jelbrich

      9,5/10 (10 beoordelingen)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Beek-Ubbergen
      Politicologie, afstudeerrichting bestuurskunde
      Over Jelbrich

      Vanaf 2014 geef ik bijles aan leerlingen/studenten van het VMBO tot en met HBO. Soms beginnen leerlingen met weinig zelfvertrouwen door het behalen van slechte cijfers en soms ook met weinig motivatie voor het leren van Engels. Er zijn leerlingen die examenstress hebben en daardoor niet meer weten op welke wijze ze zich moeten voorbereiden. Ook zijn er leerlingen met dyslexie waarvoor het leren van Engels een extra uitdaging is.
      Deze leerlingen/studenten gaan tijdens de bijlessen allemaal hun eigen leerproces door. De ene leerling heeft maar een paar bijlessen nodig, bij een andere leerling duurt het wat langer. Als uiteindelijk hun leerdoelen zijn behaald, hun zelfvertrouwen is toegenomen en ze halen een goed cijfer voor Engels dan zijn ook mijn doelen behaald en maakt het mij trots dat ik ze daarbij heb mogen helpen.

      Bijles Engels, Nederlands of huiswerkbegeleiding met Cherish
      • +4 jaar ervaring

      Bijles Engels met Cherish

      10/10 (1 beoordeling)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Almere
      Post Interfacultaire Lerarenopleiding
      Over Cherish

      Dit is tweevoudig:
      1: Ik heb vroeger ook veel bijles gegeven, en ik heb het altijd leuk gevonden. Het kriebelt weer een beetje.
      2: Ik wil leerlingen helpen die leerachterstand opgelopen hebben vanwege corona. Op dit moment lukt dat niet helemaal in de klas (ik kan niet iedereen bijstaan).

      Bijles Engels, Nederlands of basisonderwijs met Sjoerd
      • +8 jaar ervaring

      Bijles Engels met Sjoerd

      8/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Meppel
      Den Haag
      Almere
      Online
      Tweede Graad Engels
      Over Sjoerd

      Ik vind het leuk om kinderen te helpen leren en te ondersteunen op allerlei vlakken met heel veel geduld.

      Bijles Engels, studiebegeleiding of Nederlands NT2 met Arthur

        Bijles Engels met Arthur

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Utrecht
        Online
        Over Arthur

        Ik heb de beslissing genomen om na mijn zestigste leraar te worden. Ik wil ook dit deel van mijn vakgebied bestrijken. Ik heb er zin in.

        Bijles Engels, Nederlands NT2 of andere talen met Anneke
        • +8 jaar ervaring

        Bijles Engels met Anneke

        9,3/10 (5 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Apeldoorn
        Arnhem
        Online
        Over Anneke

        Ik werk gemiddeld 1 middag bij een instituut voor huiswerkbegeleiding en geef daar momenteel bijles Engels en Frans (2VWO / 3HAVO / 6VWO).
        Daarnaast verzorg ik een cursus Cambridge Business Engels niveau C1 aan studenten van het ROC Apeldoorn.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!