• +1 jaar ervaring

Bijles PowerPoint, Word of Excel met Peter

Leslocaties
  • Online

Bijles PowerPoint, Word of Excel met Peter
Leslocaties
  • Online

Over Peter

Ik ben een ervaren rot in het vak. Met over 26 jaar aan ervaring in de ICT ken ik intussen de kneepjes van het vak. In een lang vervlogen verleden na mijn studies als bachelor in de Elektromechanica te hebben afgerond, besliste ik om de IT-wereld binnen te stappen. Software zoals DOS, windows 3.1 zijn allang niet meer van deze tijd, maar hebben mezelf geleerd om me steeds weer aan te passen aan de veranderingen gedurende de tijd. Mezelf steeds bijscholen om up-to-date te blijven, mensen te helpen met de kennis die ik heb opgedaan geven me een boost. Ik heb dan ook in het verleden ervaring opgedaan met lesgeven aan kleine groepen en aan individuele personen.

Motivatie

Het geeft me energie om mijn kennis door te geven en anderen te helpen groeien, of het nu in kleine groepen of een-op-een is. Mijn passie voor lesgeven komt voort uit het plezier van het zien van vooruitgang bij mijn leerlingen.

Mijn aanpak

Dankzij BijlesHuis ben ik voorzien van een interactieve en praktische leeromgeving. Ik werk onder het motto "learn by doing", hands-on, waarbij ik mezelf afstem op het niveau van de leerling.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Electro Mechanica aan Karel De Grote hoge school

Bijles voor deze vakken

  • PowerPoint
  • Excel
  • Microsoft Office
  • Windows
  • Word

    Meer bijlesgevers powerpoint

    Bijles basisonderwijs, wiskunde of fysica met Libens
      Alken
      Online
      Over Libens

      Voorlopig heb ik min of meer een 9-to-5-job met veel vrije avonden.
      Een bijkomende studie lerarenopleiding staat nog op mijn 'misschien'-lijstje en via deze weg kan ik al wat ervaring opdoen en ervaren of het lesgeven voor mij is weggelegd.

      Bijles toelatingsproef, studiebegeleiding of thesis-scriptiebegeleiding met Naomi
        Hoeselt
        Online
        Over Naomi

        Het aanbieden van professionele studiebegeleiding op maat van het kind, de tiener, de jongvolwassene, de student of de volwassene, het aanbieden van zowel bijles, studiebegeleiding als studiemethodiek voor zowel lager, secundair, hoger als volwassenenonderwijs en het ondersteunen van elke doelgroep in het zelfstandig en efficiënter leren studeren, spreken mij erg aan.
        Gedurende zowel mijn studie- als loopbaancarrière heb ik veel ervaring kunnen opdoen in het werken en begeleiden van studenten met verscheidene problematieken, zowel studie- als privégerelateerd, het ondersteunen en begeleiden van studenten. Ik heb ervaring als tutor voor verscheidene vakken, als klinisch psycholoog, inclusief studiebegeleiding voor o.a. studenten en ervaring met psychosociale dienstverlening binnen verscheidene scholen, en als projectmanager, hier ben ik betrokken bij het begeleiden van thesissen en onderzoeksprojecten in het kader van voortgezet onderwijs en het begeleiden van bachelor- en masterstudenten tijdens hun stage.

        Bijles AutoCAD, Excel of studiebegeleiding met Jana

          Bijles AutoCAD met Jana

          • Online
          • Op locatie
          Diepenbeek
          Online
          Mobiliteitswetenschappen
          Over Jana

          Ik vind het belangrijk om mijn kennis en vaardigheden niet alleen voor mezelf, maar ook voor anderen in te zetten. Tijdens mijn studies en werkervaringen heb ik gemerkt dat ik veel voldoening haal uit het ondersteunen van medestudenten en het uitleggen van moeilijke leerstof op een eenvoudige manier. Ik geloof dat iedereen kan groeien met de juiste begeleiding en een beetje extra motivatie.

          Daarnaast ben ik geduldig, gestructureerd en flexibel, waardoor ik me goed kan aanpassen aan de noden van de leerling. Het geeft me energie om te zien hoe iemand vooruitgang boekt en meer zelfvertrouwen krijgt in een vak. Bijles geven is voor mij dan ook niet alleen een manier om mijn eigen kennis te versterken, maar vooral een kans om anderen te helpen hun doelen te bereiken.

          Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of thesis-scriptiebegeleiding met Lien
            Bilzen-Hoeselt
            Online
            Agro- en biotechnologie
            Over Lien

            Het leukste moment van bijles geven is zien dat de leerstof bij een leerling 'klikt', daar doe ik het voor. Leren leren vind ik dan ook minstens zo belangrijk als de leerstof zelf. Tijdens mijn lerarenopleiding aan UCLL heb ik daar een project rond gemaakt, en ik neem dat stuk graag mee in de bijles.

            Aangezien ik zelf ook weer studeer, zit ik letterlijk in hetzelfde schuitje: vastlopen, opnieuw beginnen, een andere aanpak proberen. Die ervaring geeft mij een sterke basis om aan andere leerlingen het studeren aan te leren.

            Bijles huiswerkbegeleiding, groepsles Frans of geschiedenis met Daan
              Herenthout
              Online
              Overheidsmanagement en -beleid
              Over Daan

              Ik hou ervan om studenten te zien groeien. Het begint steeds met samen een concrete doelstelling te formuleren, om hier naar te kunnen streven. Daarnaast vind ik het belangrijk dat er een goede band is tussen de bijlesgever en de student. Zo verlopen de sessies alleen maar vlotter, en dit kan ook een positieve invloed hebben op het zelfvertrouwen van de student. Alles is dan bespreekbaar; problemen, onzekerheden, struikelblokken,... . Samen aan deze zaken werken en toewerken naar de doelstelling, en deze dan ook behalen, geeft een geweldig gevoel voor zowel student als lesgever!

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!