Bijles PowerPoint, Word of huiswerkbegeleiding met Rabia

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles PowerPoint, Word of huiswerkbegeleiding met Rabia
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Rabia

    Mijn naam is Rabia en ik ben afgestudeerd als kleuterleerkracht. Momenteel geef ik les aan een klas van 10-jarige leerlingen in het buitengewoon onderwijs, type basisaanbod, waarbij ik me richt op spelend leren en projectmatig werken. Ik heb ervaring met lesgeven aan verschillende leeftijden, zowel in het reguliere als het buitengewone onderwijs. Daarnaast geef ik sinds 2022 bijles aan kinderen van de lagere en middelbare school, inclusief kleuters.

    Motivatie

    Lesgeven is voor mij meer dan alleen kennis overbrengen; het is een manier om kinderen te helpen groeien, zowel op cognitief als op sociaal-emotioneel vlak. Ik heb een passie voor spelend leren en het creëren van een omgeving waarin leerlingen zich veilig voelen om nieuwe dingen te ontdekken. In het buitengewoon onderwijs zie ik hoe belangrijk het is om lesmethoden aan te passen aan de noden van elke leerling, en dat motiveert me om steeds creatiever en geduldiger te zijn in mijn aanpak.

    Daarnaast geef ik sinds 2022 bijles aan kinderen van de 1e tot en met de 6e klas, inclusief kleuters. Dit heeft me nog meer geleerd over de unieke leerbehoeften van kinderen en hoe belangrijk het is om onderwijs op maat te bieden. Mijn doel is om elk kind te laten ervaren dat leren leuk en waardevol kan zijn.

    Mijn aanpak

    Als docent hanteer ik een leerlinggerichte en spelenderwijze aanpak. Ik maak veel gebruik van visuele en tastbare materialen om leerstof toegankelijk te maken. In mijn lessen combineer ik theorie met praktijk, zodat leerlingen niet alleen begrijpen wat ze leren, maar ook waarom het relevant is.

    In het buitengewoon onderwijs pas ik mijn lessen aan de individuele behoeften van mijn leerlingen aan. Dit doe ik door te differentiëren, geduldig te begeleiden en in te spelen op hun interesses en sterke kanten. Ik creëer een veilige en gestructureerde leeromgeving waarin fouten maken wordt gezien als een kans om te leren.

    Daarnaast integreer ik spelend leren en projectmatig werken om de betrokkenheid van de leerlingen te vergroten. Ik gebruik actieve werkvormen, zoals buitenactiviteiten en concrete materialen, om abstracte concepten tastbaar te maken. Mijn doel is om mijn leerlingen niet alleen kennis bij te brengen, maar hen ook te laten groeien in zelfvertrouwen en zelfstandigheid.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Kleuteronderwijs aan basisonderwijs

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers powerpoint

      Bijles chemie, elektriciteit of bouwkunde met Pieter-Jan
        Beringen
        Industrieel ingenieur 3de jaar
        Over Pieter-Jan

        Ik haal er veel voldoening uit als ik iemand iets nieuws kan bijbrengen en ik vind het enorm leuk om met jongeren samen te werken.

        Bijles aardrijkskunde, andere talen of PowerPoint met Inez
          Ham
          Online
          Over Inez

          Het geeft me voldoening om kinderen te helpen met leren en te zien hoe ze stappen vooruit zetten. Om ze in zichzelf te laten geloven.

          Bijles PowerPoint, management en organisatie of Word met Michelle
            Beringen
            Online
            Over Michelle

            Ik draag graag mijn steentje bij om kinderen/leerlingen/studenten verder op weg te helpen! Ik heb zelf in de 5e klas in het middelbaar ook extra uitleg nodig gehad voor wiskunde. Die extra uitleg heeft ervoor gezorgd dat ik de leerstof begreep en betere punten had.

            Bijles basisonderwijs, geneeskunde of biologie met Laura
              Beringen
              nagelstyliste
              Over Laura

              Mijn motivatie voor het lesgeven is gegroeid uit de ervaringen die ik heb opgedaan tijdens mijn stages. In mijn eerste opleidingsjaar merkte ik al hoeveel plezier het doet om jongeren te inspireren met een les waarin je hart en ziel hebt gestoken. Dit gevoel werd naarmate de opleiding vorderde steeds sterker. Leerlingen/studenten begeleiden in hun ontwikkelingsproces en hun in een richting sturen volgens hun individuele talenten is voor mij dan ook een vereiste waaruit ikzelf veel voldoening haal. Echt bijles geven heb ik nog niet gedaan, maar ik kan wel meegeven dat ik eerder al een stage leerlingenbegeleiding achter de rug heb waarvan huiswerkbegeleiding deel uitmaakte. Dit heb ik positief ervaren. Nadat ik jullie vacature op de site van VDAB tegenkwam, heb ik opzoekwerk gedaan en jullie organisatie sprak me meteen aan. Ik sta dan ook te popelen om mijn enthousiasme en passie te mogen/kunnen delen met studenten/leerlingen.

              Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of Nederlands met Caitlin
              • Nieuw!
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Waregem
              Online
              Eduma Taal- en letterkunde Frans-Zweeds
              Over Caitlin

              De moeilijke relatie die veel leerlingen in het middelbaar met Frans hebben ontwikkeld, komt volgens mij in veel gevallen voort uit het nog niet goed beheersen van de basis. Met bijles wil ik hen helpen om die basis opnieuw onder de knie te krijgen en zo hun tegenzin om te vormen tot meer zelfvertrouwen en intrinsieke motivatie. Het een-op-eencontact speelt hierbij een belangrijke rol, omdat ik op die manier volledig kan inspelen op de persoonlijke noden van de student. Wanneer de leerstof beter aansluit bij wat een student nodig heeft, verloopt het leren vaak vlotter, wat op zijn beurt extra motiverend werkt.

              Naast Frans heb ik een grote passie voor de Zweedse taal. Ik haal dan ook veel voldoening uit het aanleren van deze taal aan studenten die, net als ik, een liefde hebben voor Zweden en Scandinavië.

              Ook studiebegeleiding spreekt me erg aan. Omdat ik recentelijk ben afgestudeerd, heb ik nog veel affiniteit met de kunst van het plannen en organiseren van schoolwerk en met het leren omgaan met deadlines. Ik vind het fijn om studenten hierin te begeleiden en samen op zoek te gaan naar een manier van werken die voor hen goed werkt.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!