• +5 jaar ervaring

Bijles programmeren, webdesign of Java met Dave

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles programmeren, webdesign of Java met Dave
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Dave

Al sinds 2015 studeer ik Informatica. In 2019 heb ik mijn bachelor behaald op Thomas More te Geel (gespecialiseerd in programmeren). Daarna heb ik mijn master informatica behaald in 2023. Ik heb werkervaring opgedaan in een IT-bedrijf en heb enkele trainingssessies georganiseerd over informatica. 👨🏻‍🎓

Motivatie

Ik heb zelf ook veel in de schoolbanken gezeten en denk altijd na over hoe een bijles leuker en leerrijker kan worden gemaakt. Het geeft me een supergevoel als ik zie dat leerlingen naast vooruitgang boeken in de leerstof ook nog eens mijn lessen leuk vinden! 🤩

Mijn aanpak

Als lesgever bij BijlesHuis stem ik mijn aanpak af op de unieke leerstijl en doelen van elke leerling. Ik bied duidelijke uitleg, praktische oefeningen en stap-voor-stap begeleiding om het zelfvertrouwen te vergroten en zelfstandig leren te bevorderen. Zo werken we samen aan blijvende vooruitgang en een sterke basis voor de toekomst.

Opleiding

Diploma 1: Master Computerwetenschappen aan UHasselt

Diploma 2: Bachelor Toegepaste informatica aan Thomas More Geel

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers programmeren

    Bijles programmeren, informatica of Java met Alex
    • +6 jaar ervaring

    Bijles programmeren met Alex

    9,8/10 (5 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Gent
    Online
    Burgerlijk Ingenieur Computerwetenschappen
    Over Alex

    Mijn passie is programmeren en die deel ik graag!

    Bijles programmeren, informatica of Photoshop met Wouter
    • +8 jaar ervaring

    Bijles programmeren met Wouter

    Al 39 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Roeselare
    Brugge
    Beernem
    Gent
    Online
    New Media and Communication Technology
    Over Wouter

    Ik ben gepassioneerd door technologie en die kennis deel ik graag!

    Bijles programmeren, Duits of HTML-CSS met Simon
    • Nieuw!

    Bijles programmeren met Simon

    8,3/10 (1 beoordeling)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Brugge
    Online
    Industriële Wetenschappen: Informatica
    Over Simon

    Wat mij als bijlesgever het meeste voldoening geeft, en mij daardoor verder motiveert, is het zien dat mijn ondersteuning de student motiveert en verder aanzet om zélf actief bezig te zijn met de leerstof, en vooral nieuwsgierig is, zonder dat externe druk daarvoor nodig is. Daarnaast is een welgemeende (en welgegronde) "aha! nu ben ik mee" na het uitleggen van een stukje theorie of het helpen bij een opdracht heel tof natuurlijk.

    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!