- +2 jaar ervaring
Gescreende bijlesgever
Master Political Sciences
UAntwerpen
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Arno
Hoi! Ik ben Arno en ik geef bijles in statistiek en thesisbegeleiding aan hogeschoolstudenten. Vroeger was ik zelf helemaal niet goed in wiskunde, maar tijdens mijn universiteitsjaren maakte ik eindelijk de klik en die ervaring wil ik graag aan jou doorgeven. Ik studeerde politieke wetenschappen en deed als PhD-onderzoeker statistische analyses voor verschillende projecten. Daarnaast gaf ik als student ook les in statistiek. Heb je hulp nodig bij statistiek of het schrijven van je thesis? Dan help ik je graag verder!
Motivatie
Statistiek en wetenschappelijk werk is heel uitdagend voor vele studenten en ik geloof dat dat niet zo hoeft te zijn als je een begeleiding krijgt die aansluit bij jou als individu. Daarom zet ik graag mijn kennen en kunnen in om jouw verhaal in het hoger onderwijs (nog) een beetje mooier te maken.
Mijn aanpak
Ik ga eerst op zoek naar de knelpunten die ervoor zorgen dat je vastloopt, en probeer die actief weg te nemen. Daarnaast kijk ik altijd hoe we zo vlot en efficiënt mogelijk kunnen geraken waar jij naartoe wil. Dat doe ik bijvoorbeeld met hulpmiddelen, stappenplannen of andere concrete ondersteuning.
Opleiding
Diploma 1: Master Political Sciences aan UAntwerpen
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers statistiek

- +2 jaar ervaring
Bijles statistiek met Mohamed
- Online
- Op locatie
Over Mohamed
Mohamed behaalde een master Handelsingenieur en master Statistiek. Hij heeft 7 jaar werkervaring als data scientist.

- +1 jaar ervaring
Bijles statistiek met Reinhard
- Online
- Op locatie
Over Reinhard
Ik breng mijn passie graag over aan anderen.

- Nieuw!
Bijles statistiek met Carlos
- Online
- Op locatie
Over Carlos
Ik geef graag les. Ik geef les zodat mijn leerlingen de kennis en vaardigheden krijgen, zodat ze mij ooit kunnen voorbijsteken. Als ik dat realiseer, ben ik als leraar geslaagd.

Bijles statistiek met Matthijs
- Online
- Op locatie
Over Matthijs
Persoonlijk zie ik het begeleiden van medestudenten als een uitstekende voorbereiding op mijn toekomstige werk in de klinische psychologie. Het individueel begeleiden van mensen geeft me de kans om kennis over te brengen op een manier die echt aansluit bij hun behoeften, en ik haal er bovendien veel voldoening uit om te zien hoe anderen groeien en vooruitgang boeken.

- +1 jaar ervaring
Bijles statistiek met Myrjam
- Online
- Op locatie
Over Myrjam
Ik vind het fantastisch als ik zie dat het bij studenten ineens "klikt". Statistiek is een moeilijk vak, en al zeker als de uitleg niet wordt afgestemd op de noden van de student. Samen op zoek gaan naar welke informatie iemand mist om het allemaal te snappen maakt het de moeite waard voor mij.