Bijles aardrijkskunde, biologie of geschiedenis met Klaartje

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles aardrijkskunde, biologie of geschiedenis met Klaartje
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Ik geef bijles, omdat het fijn is om mensen te helpen. Ik ben erg goed in dingen uitleggen en heb al les gegeven in het verleden.

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers aardrijkskunde

      Bijles aardrijkskunde, geschiedenis of thesis-scriptiebegeleiding met Robin
      • +2 jaar ervaring

      Bijles aardrijkskunde met Robin

      8,5/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Meise
      Online
      Lerarenopleiding in de geschiedenis
      Over Robin

      Via bijleshuis zou ik graag leerlingen en universiteitsstudenten helpen hun diploma te behalen. Zowel inhoudelijk als op het vlak van studeertips kan ik met veel plezier bijlessen geven.

      Bijles aardrijkskunde, geschiedenis of studiebegeleiding met Stan

        Bijles aardrijkskunde met Stan

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Harelbeke
        Online
        Geschiedenis
        Over Stan

        Ik sta erg graag voor de klas en ik probeer iedereen van dichtbij te betrekken in mijn lessen. Niets is plezanter dan een succeservaring bij toetsen en proefwerken/examens. Om dit te kunnen bereiken moet er uiteraard gewerkt worden. Hier help ik erg graag waar ik kan. Ik haal het onderste uit de kan om studenten goed te laten voelen bij hun studeermethode.

        Bijles biologie, aardrijkskunde of geschiedenis met Dieuwke
          Sint-Gillis-Waas
          Leerkracht LO en PAV
          Over Dieuwke

          Bijleshuis heb ik leren kennen door wat op te zoeken op het net. Het lijkt me leuk om één op één met een leerling te werken. Daarom wil ik heel graag eens bijles geven.

          Bijles biologie, chemie of natuurwetenschappen met Emma
          • Nieuw!
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Moerbeke
          chemie met afstudeer milieutechnologie
          Over Emma

          Als LIO-leerkracht sta ik reeds zelf voor de klas en begeleid ik leerlingen in hun leerproces. Daarnaast heb ik ervaring met bijles en individuele ondersteuning, waarbij ik sterk inzet op duidelijke uitleg, rust en vertrouwen.

          Ik merk dat leerlingen vooral groeien wanneer ze zich veilig voelen om vragen te stellen en fouten te maken. Net daar probeer ik een verschil te maken. Ik neem de tijd om leerstof stap voor stap op te bouwen en pas mijn uitleg aan het tempo van de leerling aan.

          Bijles aardrijkskunde, biologie of basisonderwijs met Bo
          • Nieuw!

          Bijles aardrijkskunde met Bo

          9/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Mechelen
          Online
          Lerarenopleiding Secundair Onderwijs
          Over Bo

          Wat mij vooral motiveert om bijlessen te geven, is dat een individuele aanpak vaak een groot verschil kan maken. In een één-op-éénbegeleiding is er ruimte om volledig op het tempo en de noden van de leerling in te spelen. Ik vind het bovendien leuk om mijn eigen studiemethodes en tips te delen en samen te ontdekken welke aanpak het beste werkt.

          Ik zie bijles als een samenwerking: we vormen samen een team en werken stap voor stap naar een doel toe. Het geeft mij veel voldoening wanneer een leerling niet alleen de leerstof beter begrijpt, maar dit uiteindelijk ook vertaalt naar meer zelfvertrouwen en betere resultaten op school.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!