Amsterdam , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
De reden dat ik graag bijles geef, is tweeledig. Enerzijds heb ik de afgelopen jaren vaardigheden opgedaan in de praktijk die ik graag overbreng op studenten. Daarnaast doe ik graag meer ervaring op in het lesgeven.
Bijles voor deze vakken
- Excel
- Management en organisatie
- PowerPoint
- Statistiek
- Windows
- Word
Meer bijlesgevers statistiek

- +7 jaar ervaring
Bijles statistiek met Harry
- Online
- Op locatie
Over Harry
Vanaf 2015 veel ervaring op gedaan in het begeleiden van studenten bij hun scriptie. Hoofd- en bijzaken onderscheiden, de grote lijn te pakken krijgen, teksten verbeteren. Daarnaast kan ik een pragmatische, resultaatgerichte ondersteuning op het gebied van onderzoeksmethoden en SPSS bieden.

- Nieuw!
Bijles statistiek met Sharell
- Online
- Op locatie

- +7 jaar ervaring
Over Vincent
Ik ben een enthousiaste socioloog met interesse in statistiek en datavisualisatie. Ik heb eerder bijles gegeven aan studenten over beschrijvende en toetsende statistieken voor studies als bestuurskunde, psychologie en sociologie.

- +5 jaar ervaring
Over Peter
In mijn carrière heb ik gemerkt dat ik (bij)les geven in vakken waarvoor ik al een passie heb mij veel geluk en zaligheid brengt. Dit doe ik absoluut het liefst. In mijn huis heb ik een werkplek speciaal voor bijlessen ingericht.

- +5 jaar ervaring
Bijles statistiek met Kim
- Online
- Op locatie
Over Kim
Ik wil graag bijles geven, omdat ik het belangrijk vind dat iedereen een extra helpende hand moet krijgen als iets niet lukt of erg moeilijk is. Verder vind ik het leuk om mijn kennis over te brengen op anderen. Ik heb zelf nog geen bijles gegeven, maar het werk als student assistent lijkt er wel op.
Ik ben bij BijlesHuis terecht gekomen via mijn studievereniging. BijlesHuis is namelijk een partner van de studievereniging.