Profiel van Marijke

    8/10

    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Marijke

    8/10

    • Op locatie

    • Online

    Over Marijke

    Ik ben nu met pensioen maar heb 20 jaar als supervisor voor het CCC van Carglass gewerkt, waar ik de opleidingen gemaakt en gegeven heb en ook als hoofdtaak coaching had. Ik heb daar dus mijn kennis Frans in de praktijk gebracht.
    De laatste 4 jaar van mijn loopbaan werkte ik voor Belron International waar de voertaal zowel schriftelijk als mondeling in het Engels was.

    Motivatie

    In Zweden heb ik een tijdje als personal assistant gewerkt in een lagere school en dat heeft mij toen heel veel voldoening gegeven. Ook mijn jaren in het Callcenter hebben mij geleerd hoe ik best een leerstof kan brengen via motivatie en ondersteuning, en hoe ik ook moeilijke leerstof concreet en overzichtelijk kan voorstellen.
    Jongeren mogen helpen in hun leersituatie geeft mij een gevoel nuttig te zijn daar waar de maatschappij het meest nodig heeft.

    Mijn aanpak

    Rustig, aandachtig, goed kaderen wat het doel is van de sessie, postief en geduldig.
    Met een duidelijk plan en concrete doelstellingen de leerstof behapbaar en toegankelijk maken.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Frans - Filosofie aan Stockholms Universitet Filosofiska Institutionen

    Diploma 2: Bachelor Frans - Filosofie aan Stockholms Universitet Romanska Institution

    Bijles voor deze vakken

    • Basisonderwijs
    • Engels
    • Frans
    • Nederlands
    • Zweeds

    Reviews (2)

    • vanbrabant's review for Marijke

      vanbrabant

      Hasselt

      1 maand, 3 weken geleden

      Vanbrabant’s lesonderwerp

      Leerlinge uit het tweede middelbaar heeft extra ondersteuning nodig bij Nederlands en Frans. Ze heeft dyslexie waardoor de taalvakken vaak een uitdaging vormen voor haar.

      Vanbrabant’s review over les Frans

      Als ouder krijg ik goede feedback. Zeker Marijke haar aanpak lijkt mij een sterk punt te zijn, want onze dochter is een gevoelig iemand.

    • Suzanne's review for Marijke

      Suzanne

      Beringen

      5 maanden, 2 weken geleden

      Suzanne’s lesonderwerp

      Leerlinge 2e middelbaar (A-stroom) heeft begeleiding nodig bij Frans. Ze weet niet hoe ze ervoor moet studeren en dient boven de 70% te behalen om over te gaan naar haar voorkeursstudierichting. Momenteel behaalt ze gemiddeld 60-65%.

      Suzanne’s review over les Frans

      Marijke is vriendelijk en toegankelijk, en ging direct aan de slag met de lessen op een vlot en interactieve manier.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.