Bijles basisonderwijs, Frans of geschiedenis met Deborah

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles basisonderwijs, Frans of geschiedenis met Deborah
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Deborah

    Hallo, mijn naam is Deborah. Ik heb een bachelor in Afrikaanse Talen en Culturen aan de UGent en momenteel werk ik aan mijn masterproef voor African Studies om mijn master te vervolledigen. Ik ben tweetalig opgevoed en volgde een Engelstalige Master. Mijn passies zijn politiek, geschiedenis en cultuur. Daarnaast heb ik een aanleg voor taalkunde en ontwikkelde ik doorheen mijn studies leermethoden om grote hoeveelheden kennis te structureren en te verwerken. Hierdoor beschik over de juiste inzichten en kennis om geschiedenis, maatschappijleer, cultuurwetenschappen, Frans, studiebegeleiding en wereldoriëntatie (lage onderwijs) te geven. Volgens mij vormt participatie door de leerling een groot deel van kennisverwerking. Bijgevolg geloof ik een psychologisch en emotioneel veilige leeromgeving, waarin domme vragen niet bestaan. Bovendien vind ik dat het identificeren en gebruiken van de talenten van student of leerling bijdraagt aan het eigen maken van leerstof dat kennisverwerking stimuleert en bevordert. Hoewel ik weinig ervaring heb met lesgeven aan kleine kinderen, beschik door mijn privéleven over het nodige geduld om te gaan met kinderen. Ik gaf ook enkele keren bijles historische taalkunde aan een drietal medestudenten gedurende mijn hogere studies.

    Motivatie

    Het huidige Vlaamse onderwijs systeem is niet aangepast aan de individuele noden van leerlingen en studenten. Daarom geloof ik dat bijkomende en doelgerichte lessen de slaagkansen van studenten en leerlingen vergroten indien nodig. Zelf ondervond ik dit op 17-jarige leeftijd voor het vak wiskunde. Mijn mentaal bewustzijn is ook groter dan mijn fysiek of emotioneel bewustzijn. Bijgevolg is denken mijn modus operandi. Bovendien leg ik ook graag dingen uit :)

    Mijn aanpak

    Mijn grootste troef is dat ik in mijn eigen studies heb geleerd om mijn talenten uit te spelen in mijn voordeel. Zelf ben ik spreekvaardig, waardoor ik actief participeerde in de les en gemakkelijk kennis verwerkte. Ik vind dus dat het identificeren en gebruiken van de talenten van een student of leerling bijdraagt aan het eigen maken van leerstof. Daarnaast ben ik goed in associatief denken en leg ik gemakkelijk linken tussen abstracties en concrete zaken. Ik geloof dat deze vaardigheid aangeleerd kan worden en bijdraagt aan het onthouden van leerstof. Ik vind dat mijn begrip, geduld en flexibele aanpak leerlingen die zich inzetten kan helpen om hun huidige uitdagingen te doorkomen. Mijn aanpak is ook gericht om doorheen de tijd op zelfstandige basis kennis te leren verwerken. Ik geloof dus in een emotioneel veilige leeromgeving, die aangepast is aan de noden van de student of leerling en waarin domme vragen niet bestaan. Zo beschouw ik vragen een teken van kritisch denken en/of curiositeit.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Voorbereidingsprogramma Master Conflict & Development Studies aan Ugent

    Diploma 2: Bachelor Afrikaanse Talen en Culturen aan Ugent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      Bijles basisonderwijs, Spaans of huiswerkbegeleiding met Eveline

        Bijles basisonderwijs met Eveline

        Al 3 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Meise
        Online
        Toegepaste Taalkunde (Engels-Spaans)
        Over Eveline

        Als taalanimator ontdekte ik hoe leuk ik het vind om mijn passie voor talen over te brengen en jongeren het zelfvertrouwen te geven om hun talenkennis uit te breiden. Het geeft mij veel voldoening om kinderen te zien openbloeien en vooruitgang te zien maken. Door bijles te geven wil ik kinderen op een persoonlijke en motiverende manier ondersteunen en hen (opnieuw) plezier laten beleven aan leren.

        Bijles basisonderwijs, Nederlands of Engels met Aagje
        • Nieuw!

        Bijles basisonderwijs met Aagje

        Al 1 student geholpen!

        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Grimbergen
        Communicatiewetenschappen
        Over Aagje

        Wat mij vooral motiveert om bijlessen te geven, is dat ik graag anderen help en graag met kinderen en jongeren bezig ben. Ik krijg er veel energie van wanneer ik iemand kan helpen om iets beter te begrijpen of ergens in vooruit te gaan. Voor mij zit daar ook een mooie maatschappelijke meerwaarde in.
        Tijdens mijn werk in de bibliotheek kwam ik vaak in contact met kinderen en jongeren. Daar heb ik gemerkt dat ik hier graag meer mee wil doen. Ook in mijn privéleven ben ik regelmatig met kinderen bezig, bijvoorbeeld doordat ik op mijn jongere neefjes babysit.
        Ik ben heel enthousiast om bijles te geven en heb er veel zin in om mij hierin verder te ontwikkelen. Ik vind het fijn om studenten te helpen, hen nieuwe dingen bij te leren en hen meer vertrouwen te geven in wat ze kunnen. Tegelijk is het ook een ervaring waar ik zelf veel uit kan leren en die mij persoonlijk kan verrijken.

        Bijles basisonderwijs met Flore

          Bijles basisonderwijs met Flore

          Al 1 student geholpen!

          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Vilvoorde
          Leuven
          leerkracht lager onderwijs
          Over Flore

          Sinds de start van mijn universitaire studie heb ik minder rechtstreeks contact met kinderen, en dat mis ik enorm. Bijles of huiswerkbegeleiding lijkt mij dan ook de ideale manier om mijn pedagogische achtergrond actief te blijven inzetten en tegelijk mijn huidige studie verder te verdiepen in de praktijk. Het werken met kinderen geeft mij energie en motivatie.

          Bijles basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Lies
          • +2 jaar ervaring

          Bijles basisonderwijs met Lies

          8,5/10 (2 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Liezele
          Online
          Educatieve kleuteronderwijs
          Over Lies

          Ik zie dat steeds meer leerlingen het moeilijk hebben met het maken van hun huiswerk wegens te weinig ondersteuning van derden door tijdstekort. Hier wil ik iets aan veranderen.

          Bijles basisonderwijs, geschiedenis of Nederlands met Jan

            Bijles basisonderwijs met Jan

            9,5/10 (6 beoordelingen)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Kraainem
            Online
            Geschiedenis
            Over Jan

            Mandela zei: onderwijs is het krachtigste wapen om de wereld te veranderen. Daar geloof ik sterk in. Kwaliteitsvol onderwijs verzekeren voor alle kinderen en jongeren: die doelstelling drijft mij al 25 jaar doorheen mijn professionele carrière. Daarnaast haal ik als vader van mijn vier dochters ongelofelijk veel voldoening en kracht uit hen aanmoedigen en ondersteunen bij het leren.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!