Bijles basisonderwijs, statistiek of chemie met Jelle

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles basisonderwijs, statistiek of chemie met Jelle
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Jelle

    Ik ben een student Biomedisch ingenieur van 23 jaar uit Waanrode. Mijn interesses liggen vooral in het gebied van medische applicaties van ioniserende straling. In het dagelijks leven woon ik nog bij mijn ouders en gedeeltelijk bij mijn vriendin Femke. Verder speel ik tafelvoetbal of ga ik al eens graag met vrienden op stap.

    Motivatie

    Ik ben iemand die geen problemen heeft met veel leerstof te verwerken in korte tijd. En daarboven kan ik deze leerstof meestal ook goed en begrijpelijk overbrengen naar anderen toe. Als ik anderen kan helpen met de leerstof, ben ik steeds bereid dit te doen en het valt me ook op dat door iets uit te leggen, het mij vaak nog duidelijker wordt dan ervoor.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Industriele ingenieurswetenschappen: medisch nucleaire technologie aan UHasselt

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers basisonderwijs

      Bijles basisonderwijs, Nederlands of studiebegeleiding met Hilde

        Bijles basisonderwijs met Hilde

        Al 1 student geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Scherpenheuvel-Zichem
        Online
        BANABA Autisme
        Over Hilde

        Ik vind het fijn om kinderen en jongeren op weg te helpen bij hun niet altijd makkelijke schoolloopbaan.
        Hen mee te geven dat ze wel kunnen slagen. "Ik kan het wel", dat wil ik als doel vooropstellen.

        Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of Nederlands met Nele
        • +4 jaar ervaring

        Bijles basisonderwijs met Nele

        9,8/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Tienen
        Online
        Voortgezette Opleiding voor Buitengewoon Onderwijs
        Over Nele

        In mijn job als ondersteuner werk ik meer en meer met leerkrachten en slechts af en toe met leerlingen in 1-1 relatie. Ik merk dat ik het één op één contact heel graag doe en kinderen graag via deze manier verder help. Uit die contacten krijg ik veel voldoening. Ik heb ooit een leerling huiswerkbegeleiding gegeven. Hij heeft vijf jaar begeleiding gekregen tot hij de overstap maakte naar het middelbaar onderwijs. Het was een heel fijn contact waar elke partij (het kind, de ouders en ikzelf) veel aan had.

        Bijles basisonderwijs, Nederlands of wiskunde met Petra
        • +4 jaar ervaring

        Bijles basisonderwijs met Petra

        8,8/10 (9 beoordelingen)

        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Veerle-Laakdal
        Leerkracht lager onderwijs
        Over Petra

        Ik ben een zeer gedreven en gemotiveerd iemand en vind dat ik ook voor kinderen in het lager onderwijs het verschil kan maken. Vanuit deze gedrevenheid startte ik de opleiding bachelor in het Lager Onderwijs en ging nadien met enthousiasme en veel goesting van start in het onderwijs.

        Bijles basisonderwijs, economie of thesis-scriptiebegeleiding met Jelle
        • +4 jaar ervaring

        Bijles basisonderwijs met Jelle

        9,8/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Sint-Truiden
        Online
        Bedrijfskunde
        Over Jelle

        Ik haal veel voldoening uit het helpen en zien groeien van jongeren. Daarnaast wil ik mijn skills als leerkracht graag blijven benutten.

        Bijles basisonderwijs, Frans of economie met Katrien
        • +2 jaar ervaring

        Bijles basisonderwijs met Katrien

        9,5/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Lombardsijde
        Online
        Handelswetenschappen internationale betrekkingen / grote onderscheiding op beide diploma’s
        Over Katrien

        De ervaring die ik ondertussen met kinderen jongeren en jongvolwassenen heb, al dan niet met ADHD, dyslexie, enz., geven aan dat er echt nood is aan een toegewijde en geduldige aanpak in deze drukke en prestatiegerichte maatschappij. Het doet mij enorm plezier met die kinderen, jongeren en jongvolwassenen te mogen en kunnen omgaan, en vooral vooruitgang, meer zelfzekerheid, hen opener en rustiger te zien worden. Het feit dat de resultaten op school positief evolueren, het warme contact met zowel de leerlingen als de ouders, daar doe ik het voor. Heerlijk om deze variatie aan mensjes te kunnen en mogen bijstaan en ondersteunen op maat. Bij issues, ik sta er, ik ben er en dat weten ze.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!